reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzol a ja mam dwa opakowania , ale expresem , zeby na jutro bylo to nie da rady [emoji52]

Dzien dobry , dopiero wstalam ! [emoji33]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]

Bum ja dzis 1 tab. dopiero wzielam. Wiec do piatku mam po 3. A na sobote zostanie mi tylko 1 [emoji45] chyba zdecyduje sie brac po 2 dziennie no chyba ze w aptece kobieta sie nade mna zlituje. Przeprowadzilam sie pol roku temu i bylam tam kilka razy na razie. Chociaz jak bylam kupic miositogyn to nie wiedzialy co to jest, w 3 sie zastanawialy, dzwonily do hurtowni ,zamowily i na drugi dzien odebralam. To moze mnie skojarza.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzol albo bierz 2 na dzień , tez mam tak brać [emoji4]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Dzol wino , nie wiem w ulotce nic nie pusze o alkoholu , ale wiesz slyszlam , ze lepiej z nim nie mieszczac [emoji52] ale zrobisz jak uwazasz [emoji6]
Niestety na wynikach sie nie znam ...

Co robicie na obiad ? [emoji4]
U mnie dzis ziemniaczki , z jajkiem w sosie koperkowo-chrzanowym z surowka z kalarpy [emoji3]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
A saszetki to ten infolic pijecie? Ja w pracy Robiłam sałatkę i po jadłam wiec do wieczora dociagne. A dla małej mam pierogi mrożone. Z serem i rodzynkami albo serem i malinami. Do wyboru:-)

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
lavazza ja pije inofem , ale to jest to samo co infolic [emoji6]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
nie ogarniam dziewczyny, ale jestem taka głodna, że szok . Czym ten głod zapchać ? nie będę pisać co zdążyłam już dzisiaj zjeść, bo wybuchniecie śmiechem :D i chyba zainstaluję sobie cewnik, bo latam jak głupia :/
 
reklama
Do góry