reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Oleczkaa mamuska bedzie jak sie Gabrys urodzi [emoji4]

A u moch znajomych mials byc Lenka a wyszedl Olaf [emoji23] mlody sie zdziwi jak do domu przyjedzie [emoji6]

agnesis doszlo [emoji170] dziekuje ! [emoji8]
Ty tez daj znac czy doszlo [emoji3]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Evee o ja! Już 13 tygodni? Daj znać po prenatalnych:-) Ja dziś zaczęłam 6 tydzień. Gdzie tu do prenatalnych a co dopiero pierwszych ruchów....ło matko ale mi się dłuży narazie.

Jeśli chodzi o pracę to naprawdę za dużo trochę...tym bardziej że ja prawie cały czas na nogach jestem...wczoraj wróciłam wykończona i pobolewał mnie brzuch...
Ja też cały czas pracuję, do tego jest Lili, więc popołudniami też jest co robić. Z Lilą też mi się dłużyło, a teraz leci jak nie wiem co... Już nie mogę się doczekać połowy, żeby zakupy robić... :D

Ostatnio śniła mi się dziewczynka. Leżała na różowo ubrana obok Lili. Gdy byłam z Lilą w ciąży, od początku czułam, że będzie dziewczynka i ani razu mi się dziewczynka nie śniła. Sami chłopcy! Ciekawe czy tym razem to się sprawdzi. Cieszyłabym się na chłopca... :D
Dzol a ja mam dwa opakowania , ale expresem , zeby na jutro bylo to nie da rady [emoji52]

Dzien dobry , dopiero wstalam ! [emoji33]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]

Ładnie pospane! :D :p

Moja corcia z rana i w ciagu dnia "zapracowana" :D Zobacz załącznik 769354Zobacz załącznik 769355Zobacz załącznik 769356

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczna modelka! Mieszkacie na wsi? :D
Jaaa, najlepsze wakacje ever miałam u babci na wsi. Wyprowadzanie krów na łąkę, dojenie, szaleństwa na sianie, wieczorne spotkania pod remizą... Ehhh to były czasy....
 
Bum to rzeczywiście ekspresem a pani na poczcie proponowała wysyłkę pocztexem za 30zl i wtedy na 100% na drugi dzień, a tu proszę 8zl i ta sama usługa ;)
 
Xbumx ooj wiesz wydaje mi sie ze moze byc zazdrosc i bunt bo ona dalej uparta na siostre :D

Eve tak u rodzicow K :D jego ojciec ma gospodarstwo i fakt Zuzia tutaj szczesliwa jest ze swiniami i kurami itp:p chociaz my teraz zaczynamy sie budowac i powiedzialam zze nie chce zwierxat :D no oprocz psow[emoji14]jakos mi ten smrod przeszkadza[emoji14]a Zuziia natomiaast chce 2psy krowe konia i barana :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oleczka ale wiesz , ze 100% co do plci to dopiero przy porodzie [emoji14]

Mowie ci , znajomi byli i maja fotke 4D pipki a wyszedl siusiak [emoji23]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
agnesis hahaha widzisz [emoji4]
Bardzo ci dziekuje , pierwsza dawke juz wzielam [emoji6]
Bede brac 3razy dziennie po 2 tab. To wychodzi , ze 5 dni [emoji57]
Daj tez mi znac jak dostaniesz [emoji2]


wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Do góry