reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzien doobry :)
92Tynka92 alez zazdroszcze i 3 mam mocno zacisniete lapki!!!!
U mnie okresu nie ma- JEST NADZIEJA [emoji178]

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
reklama
tęczowa dzis machne jak dojdzie, ale krecha będzie 1 [emoji6]

Carmen który dc?




JULIA 17.08 - wizyta u ginekologa [emoji169][emoji777]
PARAPLU 23.08 - kontrola
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji171]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji172]
NATI 01.09 - wizyta u ginekologa [emoji170]
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
 
Nessi rysunek piękny:-) ma Młody talent!

A ja nie wiem co mam myśleć. Czy to możliwe żeby trzy testy się pomyliły i to nie ciąża ?
 

Załączniki

  • 20160817_102326-1024x576.jpg
    20160817_102326-1024x576.jpg
    65,4 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Nessi nie biorę nic na depresję i mam nadzieję że jej nie mam ale fakt mój nastrój to ostatnio koszmarny był :-)
Nati jutro bete zrobię. Dopóki nie zobaczę bety pozytywnej to chyba nie uwierzę. Szkoda że na jutro rano nie kupiłam z jednego testu jeszcze.

Dziękuję Wam za wsparcie. Ciągle się zastanawiam jak to jest możliwe w ogóle...
 
Do góry