reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Siemka was nadrobic to jakas masakra
Julia odpocznij od testow ja robie zeby poznac swoj cykl bo swiruje.
Kruczyca piekne obraczki ja mam klasyczne zlote takie mi sie podobaja juz nam sie porysowaly wiec nie dlugo oddamy na polerowanie
Oleczka ja bylam zareczona 5 lat nie spieszylo nam sie rodzice nalegali ale nie zaluje fajnie zona byc u nas nic sie nie zmienilo po slubie
Azylek fajne spodnie
Ness oj tak wekend cudny czas a jak sie czujesz
Lux fajnie ze mala jest cudna jestes ciocia[emoji5] zapierdziel w sklepie wspolczuje
Jugus moje jajniki okropnie bola po inofemie pije 2×1 tak lekarka mi kazala ciekawe jakie beda na usg
Aga moja ginka nie ma usg w gabinecie jest pietro wyzej ale u siebie prywatnie ma a ja chodze na usg do niej do szpitala bo tam pracuje i ma dyzury wiec czesto jestem w szpitalu[emoji5]
Anula jak tam ja nie mierze tempki bo nie jestem systematyczna ale musze zaczac do luteiny ale to nastepnego cyklu zaczne ja lubie sobie pospac
Bum jak tam mala racuchy z bananami super obiad
Oleczka tormentiol dobrze dziala mi lutka uspokaja jajniki nie bola tak wiec czekam az bedzie po owulce bo tak daja popalic
Monisia jak tam sie czujesz jak z ta adopcja podjeliscie decyzje
Karola a ty jak tam sie czujesz?
Uff nadobilam was u mnie ok brak czasu na pisanie internet szwankuje ale czytam was u mnie po staremu gotuje sos z ziemiaczkami i surowka ktora chetna?[emoji5]
 
Bum a który Ty masz jutro dc? Bo niektóre z nich robi sie 3-5dc


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Siemka was nadrobic to jakas masakra
Julia odpocznij od testow ja robie zeby poznac swoj cykl bo swiruje.
Kruczyca piekne obraczki ja mam klasyczne zlote takie mi sie podobaja juz nam sie porysowaly wiec nie dlugo oddamy na polerowanie
Oleczka ja bylam zareczona 5 lat nie spieszylo nam sie rodzice nalegali ale nie zaluje fajnie zona byc u nas nic sie nie zmienilo po slubie
Azylek fajne spodnie
Ness oj tak wekend cudny czas a jak sie czujesz
Lux fajnie ze mala jest cudna jestes ciocia[emoji5] zapierdziel w sklepie wspolczuje
Jugus moje jajniki okropnie bola po inofemie pije 2×1 tak lekarka mi kazala ciekawe jakie beda na usg
Aga moja ginka nie ma usg w gabinecie jest pietro wyzej ale u siebie prywatnie ma a ja chodze na usg do niej do szpitala bo tam pracuje i ma dyzury wiec czesto jestem w szpitalu[emoji5]
Anula jak tam ja nie mierze tempki bo nie jestem systematyczna ale musze zaczac do luteiny ale to nastepnego cyklu zaczne ja lubie sobie pospac
Bum jak tam mala racuchy z bananami super obiad
Oleczka tormentiol dobrze dziala mi lutka uspokaja jajniki nie bola tak wiec czekam az bedzie po owulce bo tak daja popalic
Monisia jak tam sie czujesz jak z ta adopcja podjeliscie decyzje
Karola a ty jak tam sie czujesz?
Uff nadobilam was u mnie ok brak czasu na pisanie internet szwankuje ale czytam was u mnie po staremu gotuje sos z ziemiaczkami i surowka ktora chetna?[emoji5]
ja!! juz lece do Ciebie na obiad!
 
Kruszyca fajny pomysl z tymi obraczkami;)

Karola to mialas szczescie ze juz Cie tam niema kochana!

Luska:* na mnie Inofen tak zle niedzialal ale to chyba tez dobrze bo jajniki pracuja;)

Xbum na tych badaniach to az tak sie nieznam;)

Ja wlasnie mysle zeby kupic sobie na nowy cykl ten Q10
To jest na jakos jajeczek podobno dobry;)

Jugoslawa w przyszlym tygodniu bede pisala do mojej lekarki jaki ma plan dzialania bo ostatnio sie pytalam czy jedziemy jeszcze na Clo czy cos innego , powiedziala ze musi sie zastanowic...bo myslala juz o tych gondatropinach czy jakos tak;) troche mnie te zastrzyki beda przerazac bo ja nigdy jeszcze nierobilam sobie:/
 
Bum to cholera wie o co mu chodzi, bo
Fsh, E2 ( estradiol) i LH robi sie Ok 3dc
Prl niby po miesiączce najlepiej ale w praktyce to niby każdego dnia mozna. Prg po owu Ok 8dnia.
A andro to co masz? DHEAs? 17oh prog? Ale jak to zlecił Ci na NFZ to spoko, korzystaj :) Jugo bedzie bardziej obcykana mysle :)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Jula moj gine twierdzi, ze lepsze rezultaty sa po gonadotropinach niz clo. Wiadomo co lekarz to inna teoria, a jakiś estrofem czy cos innego z estro brałaś kiedyś?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
azylek ta zlecil z nfz ale sama se musza zapłacić ...
A te androgeny to nie wiem co to.
Bo jak się robi np prg to potem jest w trzech fazach cyklu i normy są ..
O to mi chodzi :
1460117253110.jpg



Edit : i tak z każdym mam , więc chyba najlepiej w tym dniu co wskazane ale chyba mozna i tak jak jest norma do poszczegolnych faz
 

Załączniki

  • 1460117253110.jpg
    1460117253110.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 313
Do góry