reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Moja mała na początku nawet się przytulać nie chciała , buziakow dawac do roczku a teraz non stop tylko buziaki i przytulasy :D

Dziewczyny potrzebuje sprawdzonego prostego przepisu na jakies dobre ciacho , szczerze murzynek mi już bokiem wychodzi[emoji14]Coś prostego macie dwajacie , jutro mam gości a jakoś nie przepadam za kupnymi :)
 
Xbumx rafaello beez pieczenia ? :)

Luska pewnie już za późno ale też bym zjadła[emoji14]
Jugoslawa myślę że każdego urazilby taki komentarz ehh szkoda gadac

Moja była spokojna jak była malutka ale tylko ubierała się do wyjścia i momentalnie był placz

Napisane na ALE-L21 w Forum BabyBoom
 
Olciaaa a poka go co tam
trzeba ;)

Julia no to co obie jakie robimy , ja muszę bo jutro gosci mam to wypada cos upiec :)

Kruczyca biszkopt z owocami nie bo mi zawsze po wyciagnieciu opada , szarlotka no może zrobię też mam jakiś przepis a rafaello bez pieczenia czy pieczony a ten czekoladowy to cos takiego jak murzynek ? Bo jak tak to odpada :)
 
hejo pierwszy raz chyba od roku albo i dalej pisze z lapka wiadomosc i nie sadzilam ze takie zmiany zaszly w wizerunku BB! jakos szaro sie zrobilo:) i wogole ile emokit jest nowych hihi.

xbum ja za ciasta sie niebiore bo ciezko z tym by mi dobre wyszlo! :) niechce sie denerwowac:) ale chetnie twoje sprobuje :-D
 
reklama
Do góry