reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum- mam nadzieje ze korzystasz z tego ze masz mokro w majtach :-D hehe

Anula- czaruje czaruje , fajnie ze na NFZ świnka niech zbiera na wózek :-)

Artemida- ja nie mam PCO ale tez zdążały mi się cykle bez ow jak się starałam o Nadie , a potem ow przychodzi z podwójna siłą . Mi od stycznia działał tylko lewy jajnik i dupa , a w czerwcu obudził się prawy tylko ze w czerwcu zamiast ow mieć 13/14dc to miałam 15/16 ale na monitoringu nie było dużego pęcherzyka tylko sporo małych i @ przyszła , a w lipcu tez ow z prawego i proszę jak się obudził 12/13dc ow i wystarczyło , a lewy jajnik spij dalej hehe , trzymam &&&& zeby i twoje się budziły

Ja popijam kawkę na balkonie dziś mój 5tc i 1d brak nie miłych objawów , wszystko mi ładnie pachnie i pewnie przytyje ze 30kg


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nessi coś bym napisała, ale nie wiem co. Haha. Nie chce mi się żalić, że stres w pracy, że remont się przeciąga, że ciągle czasu brak żeby wszystko ogarnąć... poczekam aż mi przejdzie :p
Mogę się zdobyć na krótkie zdania :laugh2:
 
Nessi coś bym napisała, ale nie wiem co. Haha. Nie chce mi się żalić, że stres w pracy, że remont się przeciąga, że ciągle czasu brak żeby wszystko ogarnąć... poczekam aż mi przejdzie :p
Mogę się zdobyć na krótkie zdania :laugh2:

To tak jak ja [emoji23] Podczytuje srednio 5-6 razy dziennie ale zeby cos napisac to ni hu..... A do tego jeszcze przede mna pewnie dlugi miesiac czekania na okres i dopiero starania [emoji20]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati będzie dobrze zobaczysz, a później się nam pochwalisz [emoji4] trzymam &&&&
A ja dostałam dzisiaj @ jak na złość jak remont robię ... [emoji19]

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry