reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Artemida ,Karola " nie dziękuję " wiecie że ja po tylu latach to nie wyobrażam sobie ze mogłoby się w końcu udać ... Głowa jedno,pikawka drugie i bądź tu człowieku mądry ... ważne ze coś się dzieje ... zobaczymy :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Cześć laseczki ! [emoji8]

Anula ja ci kibicuje mocne kochana , oby w koncu bylo cudnie a foslka rozwijala się prawidłowo , dość już się nacierpialas ! [emoji8]
A powiedz no te skierowanie na badania masz od jakiego gin?
Powodzenia [emoji4]

Patunia no czasem @ jest naprawdę wredna i robi takie psikusy , wiem coś o tym ...
Może porob jakieś badania sobie hormonalne ? [emoji6]

Ciężarówki co tam u Was ? [emoji4]

Agnesis a u Ciebie ? [emoji8]

Sorki dziewczyny , ze nie nadrobie ale tu z netem strasznieee... Ciagne z transferu i jest mega powolny na forum...

Mnie dziś podbrzusze pobolewa i niedobrze mi wydaje mi się , że to owu w końcu dziś 28dc az sprawdzilam dziś e kalendarzyku i wychodziloby ze to owu [emoji16]

U nas okey , zwiedzamy , pogoda różna dziś mega nie ciekawa moze jutro będzie lepiejvi cały domek mamy do siebie jesteśmy sami trochę cicho ale w końcu odpoczywamy [emoji14]
Wstawie Wam widok z balkonu , wiecej naszych mordek na fb [emoji23]

Nati a ty masz fb?

1470078364659.jpg
1470078354807.jpg

1470078256849.jpg




EVEEE 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
KRUCZYCA 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji171]
KAROLA 03.08 - podglądamy bejbika [emoji169]
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 

Załączniki

  • 1470078256849.jpg
    1470078256849.jpg
    43,3 KB · Wyświetleń: 210
  • 1470078322642.jpg
    1470078322642.jpg
    62,2 KB · Wyświetleń: 66
  • 1470078354807.jpg
    1470078354807.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 210
  • 1470078364659.jpg
    1470078364659.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 218
anula- to super wiadomość , rozbłysło i będzie jasno świeciło , ważne żeby się tego trzymać i niepoddawać :-D trzymam &&&&

Patuniax- ale uparciuch z tej @ wredota jedna

Bum- jak ow to udanej nocki :-D tak mam fb , słodkie fotki

Artemida- kiedy stwierdzono u Ciebie PCO ?







Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati no wydaje mi się , że to owu bo zawsze w okolicach tych dni jest mi mega niedobrze ....
A dziś jeszcze mokro mega w majtach , a sluz to zadko kiedy jest ...

Agnesis aaaa mialam pisac szkoda , ze @ przyszła ... [emoji57]
Następny cykl będzie nasz ! [emoji8]


EVEEE 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
KRUCZYCA 02.08 - wizyta u ginekologa [emoji171]
KAROLA 03.08 - podglądamy bejbika [emoji169]
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170]
 
Nati - PCO wykryte już chyba z 3 lata temu ale o dziecko staramy się od kilku cykli, zaczęliśmy przed ślubem i do teraz

Edit - to już chyba z 4 lata jednak :-) początki moje i D :-) he he to były czasy

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Bum dopiero o badaniach mogę pomyśleć za miesiąc, bo wizyta u gin prywatna kosztuje, a nas remont pochłonął kasy
Wiem że @ może być wredna, ale nie aż tak [emoji41]
Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Artemida a co gin mówi przy Pco ? bierzesz coś ?

Nati oj oby oby ....:) czaruj ...

Bum skierowanie mam od ginekologa z kliniki niepłodności,miło z jego strony ze skierował do szpitala w którym ma dyzury i wszystko na NFZ ... bo już miałam cykora ze będą doić świnkę skarbonke a tu mile zaskoczenie.
Ładnie tam u was ,działajcie i odpoczywajcie :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula - na początku samym brałam Estrofem i Duphaston, teraz już tylko Duphaston od 16 dc przez 10dni ale i tak zdarzają się cykle bezowulacyjne. Na początku to była tragedia z tymi terminami @
Ale jeśli chodzi o PCO to każdy lekarz ma inną opinie (wyrok jak ja to mówię) dopiero ostatni lekarz podniósł mnie na duchu bo powiedział że jajniki mają się lepiej :D i mam walczyć o maluszka (w tym celu chciał mnie wysłać do szpitala na badania jeszcze przed ślubem, ale musiałam wrócić za granice - tu niestety ciężko się nawet do ginekologa dostać bo trzeba mieć skierowanie od rodzinnego )
 
Do góry