reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nati /misio to mamy identycznie. Na kiedy wypada ci termin porodu? Ps. Pracujesz urlopujesz, wybierasz się może na zwolnienie?
Dziewczyny u mnie już słońce
Xxpatuniaxx może zrób betę?
Zuzkon twój 3 latek grzeczny? Bo moja pieje że chce na dwór a mi po tym deszczu wrrrr nie chce się chodzic

Napisane na SM-T280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Patuniax- może zrób jeszcze jeden ile Ci się już spóźnia ?

Rene- mi według om wypada na 03.04 , ja pracuje ale poszłam już na L4 , bo byłam chora i ginka mnie wysłała mam zwolnienie do 10 .08 ale już raczej nie wrócę

U mnie nadal brak słońca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny!!
U mnie 21dc prawy jajnik ciągnie i to bardzo....brzuch też ćmi. Zgaga męczy niemiłosiernie (ale wydaje mi się że to po sałatce) no i wydzielinka kremowa gęsta - sporo jej. Czekam co się rozwinie - w niedziele ma przyjść @ :)
Nie chce jej wpuścić :D
 
reklama
Do góry