reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Cześć dziewczyny.
Bum dobrze Ci, odpoczywaj i wracajcie we czworo [emoji4].
A ja zaczynam urlop od jutra tzn. remont pokoju. Mi się @ spóźnia już 4 dni.
Miłego odpoczynku w tą upalną niedzielę [emoji8]
Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej

Bum- no pewnie ze Ci się tęskni :-) ja z moim tez lubimy chodzić na koncerty , odpoczywaj i wracaj do nas

Nessi- o widzę że my dinozaury w tym samym wieku :-)

agnesis- ja z chemii leżę ale mam nadzieje ze mija Nadia będzie dobra , bo babcia i ciocia właśnie chemiczki są

Zuzkon - może przez pogodę @ się spóźnia ...,albo :)

Patuniax - no to udanego urlopu / remontu pokoju, ważne ze urlop od pracy

Ja nadal brak objawów , czasami pobili mnie żołądek no i cycki

Miłej niedzieli dziewczyny


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati :D Niestety :D
Starość nie radość ...
7 lat temu na tym forum 20-paro-latki to była rzadkość :) Teraz 34 latki to ewenement :D Trendy się zmieniają :D
 
Nie.nie przyszła jeszcze. Pewnie przyjdzie ale napewno nie ciąża bo testy i tak ciągle negatywne..

Nessi masz rację. Ale 34 to młode kobiety;) wiec w sumie noc w tym dziwnego.

Napisane na E6653 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jeszcze młode ...;) ale po 30-tce czas leci ''jak z bicza strzelił'' :D
Trzymam kciuki by fr@nca nie przyszła :) Może jeszcze za wcześnie na testy bo się owu przesunęła ?:)
 
Dzień dobry tym młodszym i tym starszym hehe

Jak pogoda u was , bo u mnie słońca nie ma pada deszcz i jest tylko 19 stopni troszkę można odetchnąć od upałów .

Mój Maks wrócił wczoraj ze wsi nie było go dwa tygodnie i już oczywiscie kłótnie od rana z Nadia , a tu jeszcze miesiąc wakacji .

U mnie nadal brak mdłości :-)

Czy ktoś testuje ?

Miłego dnia



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati/misio ty też spać nie możesz [emoji16]? Ja żeby nie test z poniedziałku poprzedniego i beta w życiu bym nie pomyślała że w ciazy jestem. Leci 5tc [emoji3]. A u ciebie ? Jakieś badania robiłaś? U mnie też deszczyk i brak słoneczka. Szkoda że pada bo z 4 latką w domu ciężko wytrzymać

Napisane na SM-T280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rene - ja właśnie dziś jestem równy 5tc , tak samo gdyby nie milion testów i trzy razy beta to tez bym nie uwierzyła :), badań jeszcze żadnych nie robiłam mam wizytę dopiero 11.08 i wezmę skierowanie , bo nie planuje płacić za badania

Rene, zuzkon- ja tez ten problem , dzieciaki siedzą w domu tyle ze ja mam dwoje to się razem pobawią , teraz akurat siedzą na tabletach i grają

Zuzkon- dalej @ nie ma hymmmm




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry