reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Mi sie wydaje, ze jutro bedzie jeszcze ciemniejsza. Bo tutaj jest kapke jasniejsza a musza byc tak samo mocne. To pojutrze bym obstawiala owulke :)

EDIT:
A ja nadal nie wierze a ze wynik bety bedzie jutro albo w poniedzialek to kupilam sobie test :D
Tym razem slabszy, wykrywajacy hcg w dniu @ lub pozniej.
I znow dwie kreseczki :):):):) mam zaciesza :D
Nie wiem czemu ale ciagle mi sie wydaje, ze testy klamia i nastepny pokaze tylko 1 kreske. Taki schizol ze mnie :D

1463077803-eqsa5u.jpeg


Z dzisiaj <3
Piekne kreseczki! [emoji7]

Napisane na HUAWEI P6-U06 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc dziewczyny!!! jest juz piatek...juhuuu. tu dzis mamy piekny sloneczny dzien az chce sie zyc. Dzis pelna optymizmu jestem. Rano mdlilo mnie cos, brzuch pobolewa takze mam nadzieje ze naprawde sie udalo! do niedzieli doczekac sie niemoge. Zycze milego dnia :-*

Napisane na HUAWEI P6-U06 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piąta albo szósta :-) robię kawkę
Hej
Kamka- trzymam&&&
Dziś zapowiadają opady w całej Polsce oby im się nie sprawdziło
Czy ktoś coś dziś testuje ?

Ps .dzis 13 w piątek nie wierze w przesądy ale uważajcie i patrzcie pod nogi hehe




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Piąta albo szósta :-) robię kawkę
Hej
Kamka- trzymam&&&
Dziś zapowiadają opady w całej Polsce oby im się nie sprawdziło
Czy ktoś coś dziś testuje ?

Ps .dzis 13 w piątek nie wierze w przesądy ale uważajcie i patrzcie pod nogi hehe




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hahaha...w Hiszpani mowia ze pechowy to 13 ale wtorek [emoji23] [emoji23] [emoji23]... i w co tu wierzyc?? [emoji16]

Napisane na HUAWEI P6-U06 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja juz w pracy. O 9:45 mam pierwszych malych pacjentów.
Jak Wy piszecie z tych telefonów? Potrzebuje okularów albo lupy. Lub ... co bardziej realne - nowego telefonu :D
Piatek 13-ego ... I po co pisały? Żyło mi się dobrze w nieświadomości :D
Odliczanie: 5 dni do @. I tak przyjdzie bo mi K zmoglo anginą. ..ale co tam
 
Nati dzisiaj chyba nikt , u mnie wczoraj padało [emoji6]

Nessi normalnie piszemy a czemu? [emoji16]
Długo tego męża ci trzymie choróbsko ...




 
reklama
Hej[emoji4]

Melduję sie. Klasycznie jak co noc dopadła mnie bezsenność. Mam nadzieję ze skoro teraz mam takie problemy to później maleństwo da pospac[emoji14] (wiem, naiwna jestem[emoji12])

Jak tam nastroje dziewczynki w tak ciekawy dzień jak piątek trzynastego?

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
 
Do góry