reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

1517169874-7304f234e7503190-aaaaaa.jpeg
Chyba kiedyś takie miałam, jutro zakupie, dzięki. Za 7 szt to dobra cena, ja płaciłam z 16 zł ale 5 szt. Jutro zrobię ten i ten mój stary z jednego moczu i zobaczymy co to wyjdzie. ciekawego.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chyba kiedyś takie miałam, jutro zakupie, dzięki. Za 7 szt to dobra cena, ja płaciłam z 16 zł ale 5 szt. Jutro zrobię ten i ten mój stary z jednego moczu i zobaczymy co to wyjdzie. ciekawego.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No tez tak kiedys robilam i tylko te z rosmana mi wychodzą.
W nastepnym cyklu dokupie tez te z rosmana i porownam efekty z tymi z allegro.
Chyba ze @ nie przyjdzie [emoji6]
 
No tez tak kiedys robilam i tylko te z rosmana mi wychodzą.
W nastepnym cyklu dokupie tez te z rosmana i porownam efekty z tymi z allegro.
Chyba ze @ nie przyjdzie [emoji6]
No właśnie te testy to trzeba trafić na dobre, kiedyś ktores wszystkie mi wychodziły pozytywnie, nawet podczas @..

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepsze jak dla mnie są fecelle z rossmana takie w plastiku [emoji39] w sumie bez też [emoji6]

Jejku jutro do pracy [emoji26] już mi się nie chce [emoji6]

Jakiegoś stresika czuje... czekam na tą wizytę z niecierpliwością .... coś czuję dziś lewy jajnik [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Najlepsze jak dla mnie są fecelle z rossmana takie w plastiku [emoji39] w sumie bez też [emoji6]

Jejku jutro do pracy [emoji26] już mi się nie chce [emoji6]

Jakiegoś stresika czuje... czekam na tą wizytę z niecierpliwością .... coś czuję dziś lewy jajnik [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Będzie dobrze. Ja też teraz 2 dni do pracy.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Najlepsze jak dla mnie są fecelle z rossmana takie w plastiku [emoji39] w sumie bez też [emoji6]

Jejku jutro do pracy [emoji26] już mi się nie chce [emoji6]

Jakiegoś stresika czuje... czekam na tą wizytę z niecierpliwością .... coś czuję dziś lewy jajnik [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Sprobuje kupic w nastepnym cyklu te z facelle jak mowisz ze wychodzą. [emoji16]

Anula ja tez sie nakrecilam bo czulam prawy jajnik a niedobrze się nakrecać... [emoji58]

Do wtorku juz blisko...[emoji110]
 
Do góry