reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dzialajcie dzialajcie [emoji39] ja się dziś bzykne dla relaxu [emoji23]

Chciał czy nie będę wiedziała kiedy ovu nie wiem czy to dobrze bo zaraz łeb będzie pracował... chyba jakieś nadgodziny trzasne przez 2 tyg [emoji23] kurcze tira testów zamówię chyba haha ...choć mam postanowienie wytrwać do 16.02 i rano na betę skoczyć- noo uschne z tej niewiedzy[emoji23]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
Nie uschniesz
Bedziemy Cie poić nadzieja i wiarą i karmić pozytywnym mysleniem [emoji16][emoji16]
 
reklama
U mnie owu dzisiaj albo jutro z testu wychodzi.
1516906196-73c7e09c9a563a52-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mania! Wino trza pić na lepsze endometrium [emoji23]

Wonde noo to do dzieła [emoji39]

Nigdy nie rezygnuj z tego o czym nie potrafisz przestać myśleć .... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
 
reklama
Hejka, powiedzcie mi jak to jest z ta owulacja i czy taki przezroczysty sluz swiadczy o szczycie owulacji czy jak? bo gin mi powiedzial ze owulka byla 5-7 dni temu czyli 18dc, a wedlug kalendarzyka mialam dopier 24 i wtedy byl ten sluz przezroczysty, a ja mam dlugie cykle bo wahaja się 32-35 dni.Zawsze bolą mnie jajniki podczas owulacji i takowe odczuwalam mniej wiecej od 14 dc.
O robisz testy owu ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry