reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Nie kochane nie przyznam sie,że brałam clo :D opiszę Wam moja sytuację...w Iławie mieszkamy razem z tesciami,od dłuższego czasu czuję się tu jak intruz,zapisali nam ten dom i ziemię notarialnie jako darowiznę,ale gdy tylko chcemy coś zrobić po swojemu to jest obecnie obraza,foch i pretensje bo wszystko według teściów jest dobrze zrobione ....chałupa jest stara i wymaga ciągłych remontów,ogrzewanie do wymiany- w zimę rozpalane w piecu o 16.00 a jak ja rano schodzilam rozpalić to tesciu miał pretensje,a u nas było tylko 17stopni :( na wiosnę zaczęłam z mężem ogarniac ogród,tyle pracy na marne bo i tak nie posadzilam ani jednego kwiatka...złom wala się po podwórku,ale nie wolno go sprzedać bo się przyda :( łazienkę mamy wspólną gdzie tylko ja ją sprzątam...teść do kibla nie trafia i wczoraj piznelam się jak długa...No i postanowiłam,że najlepszym rozwiązaniem będzie wyprowadzka ...No i nic z tego bo Łukasz nie będzie płacił nikomu za wynajem,bo tu ma swoje....byłam teraz u mamy i serio nie chciałam tu wracać,i znowu czekam kiedy będę mogła do niej jechać...

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W zeszłym roku wydaliśmy 30 tysięcy oszczędności na remont i w tym roku Łukasz chce wymienić grzejniki,i jeszcze 3 okna bo zamiast je wymienić to wymienili na strychu,gdzie w ogóle nie było potrzeby...A sufit kiedyś nam spadnie na łeb od ciężaru jaki tam jest....ale nawet posprzątać tego nie mogę...bo to się przyda i jest ich :( Łukasz kupił mi foliowiec na pomidory i ogórki.. i co? Teściowa poradziła swoje :( ja tu nie mam nikogo,ani znajomych,ani rodziny- tylko Łukasza i Olka...Ja się tutaj duszę,nie mogę iść na gaciach do łazienki,nie mogę chodzić cały dzień w piżamie,o wspólnej kąpieli nie wspomnę :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny w brzuszku jest mały kawaler [emoji7][emoji7]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
No i jak zwykle macie rację dlatego nawet nie wiem jak go ukarać. Najgorsze że po porodzie odebrali mi mój najważniejszy atut i kartę przetargowa. Jestem udupiona i z defektem na dole [emoji26]

Carmen24l super gratulacje sisiora, wychowaj go tak co by żona pożytek miała [emoji23]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. A mnie dziś zgaga męczy. Co się nachyle to sam kwas... Dobrze ze znajoma miała renie to mi dała i się
Ratuje :-S masakra

"Cierpliwość może i jest gorzka, ale jeśli Ci jej starczy, jej owoce będą słodkie i pachnące..."
 
Ja po wizycie - za często mam skurcze ... kazał naszykować torbę do szpitala i leżeć ..
Młoda waży prawie 1700 g, ułożyła się poprzecznie - a była główką do dołu...szyjka 33 mm.
Idę szukać magnezu i zaraz do Was wracam :/
 
Ja po wizycie - za często mam skurcze ... kazał naszykować torbę do szpitala i leżeć ..
Młoda waży prawie 1700 g, ułożyła się poprzecznie - a była główką do dołu...szyjka 33 mm.
Idę szukać magnezu i zaraz do Was wracam :/
Nessi leż i odpiczywaj ile wlezie
Teraz każdy tydzień na wagę złota
[emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
reklama
Do góry