reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum obawiam się, że tylko na tym zdjęciu tak wyszedł, bo to czysty tatuś ech. Po mnie tylko nosek ma.

Ale sie czuję dumna, że się wam mój mały kawaler tak podoba:-)

Majka jak malutka? Domyślam się, że ciężko masz, bo ja z jednym się czasami ledwo ogarniam, a ty masz przecież trójkę dzieci. U mnie największy problem to niestety bóle brzuszka. Typowe ataki kolki też się małemu zdarzają i wtedy jest hardcore....

Wonder ale pyszności robisz. Uwielbiam kalafiora z bułką tartą a o młodej fasolce to nie wspomne nawet. Pyszota.

Dorcia przyznajesz się, że brałaś CLO? Ja nie należę do cierpliwych niestety, więc dawaj od razu:-)
 
Wonde dawaj na priv dane i wbijaj na grupkę fb [emoji4]

Dorcia [emoji110][emoji110] ty tak samo dawaj [emoji4]




[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 27t0d [emoji594]
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki :) zaraz mam poważną rozmowę z mężem :) jutro zdradzę szczegóły :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Trzymam z całych sił [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Majka- ten kryzys przy trójce to chyba norma my tez mamy , co pare dni się sprzeczamy o brak czasu na wszystko :-/



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny dzieci to jest w sumie pikuś nie mam co narzekać. To te najstarsze (mąż) takie nie grzeczne. W sobotę poszedł w cug mimo moich pruźb i w ogóle mnie olewa. Nie moge na nim polegać ani wierzyć w ani jedno słowo nawet w najdrobniejszych sprawach. Dzisiaj mnie przepraszał ale to już nic nie da. Zostawił mnie kiedy prosiłam go o pomoc, zranił do żywego i już mam go w doopie. Pytał czy jest coś co może zrobić żeby to naprawić ale powiedziałam że nie ma nic takiego bo co mi z tego że on się na chwilę zepnie a potem będzie dalej to samo. Nie mam siły już go wychowywać.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria na facetów to nawet sposobu nie ma, bo jak zaczniesz go ignorować, to zaraz sie znajdzie jakas, która go zauważy i doceni. "Och ta twoja żona taka niedobra, ma takiego wspaniałego męża i jeszcze narzeka...." sratatata. A jakby sobie wzięła tego wspaniałego to by szybko otrzeźwiała.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Majkus dużo siły Kochana
Faceci to świnie, szuje i co tam jeszcze popadnie
Idę sie szykować na spotkanie z malcem hahaha
Wonder, Docia zakładać lewe konta i dawać na fejsa


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry