reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Ale ja ani luteiny ani duphastonu nie mam

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Bez też możesz próbować
Albo poprosić rodzinnego, powinien przepisac jak powiesz ze gin ma urlop [emoji6]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
reklama
Bez też możesz próbować
Albo poprosić rodzinnego, powinien przepisac jak powiesz ze gin ma urlop [emoji6]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
Mi nawet tak rodzinny clo przepisał [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
Zdania będą podzielone , więc wiesz musisz pomyśleć sama [emoji4]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 24t0d [emoji594]
 
Nuria, ale jak zdecydujesz sie brać to od 5dc dopiero [emoji6]
I moze przed zrób test [emoji6][emoji106]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Majka:o Gratuluję !!!! Już tylko Tęczowa i ja :D następna :)
Koniecznie do Nas właź na wątek jak się pozbierasz :) I foty obowiązkowo !!!

Tęczowa <3
piękny brzuś na wybuchu :) A co ta lekarka taka zmienna ?

Mania trzymam kciukasy!

Dżoł, kurde kiedy test ?

Funia ...super, że nie plamisz ...oby tak dalej :)
Dorcia, mówiłaś w robocie o ciąży ?

Tynka <3 <3 Ale ten mój zięć przystojny !!!!!

A nie wiem czy wg zrobie, dzis mi juz brazowa woda leciala [emoji20]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nuria to jak jesteś niezdecydowana to zbij tsh, w takim wypadku jak je zbijesz będziesz miała clo na dwa cykle.
Mi doświadczony endo-gin przy moim pco dał dwie tabletki od 5-9 dc i bez monitoringu.....
Nic sie nie stało także jak ty weźmiesz po jednej tabletce na wieczór tez nic ci sie nie stanie.
Ja mojemu powiedziałam tylko, ze zacznę przyjmować hormony które mi być może ułatwia zajście w ciąże... nie mówiłam mu oczywiście kiedy miałam owu bo by sie zablokował lub ciul wie co ( jak to faceci) a jak już sie okazało ze zaszłam w ciąże to dopiero przed wizyta powiedziałam mu, ze jest ryzyko ciąży bliźniaczej . Facetom nie ma co za dużo mówić, bo sie pózniej rozmyślają dlatego tez osobiście radzę ci, abyś nic mu nie mówiła to będzie zrelaksowany. A ty swoje będziesz wiedziała [emoji14]



16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry