reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Dzol a sikalas ??


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ty mnie publicznie nie pytaj o takie rzeczy :-) :)
 
Dzis ide sie zapisac do rodzinnego zeby mi dal cos na pęcherz bo chyba przeziebilam, i moze bym wyblagala na wizycie ta luteine ale co mam powiedziec? Ze po co mi potrzebna? Bo sie pewnie zapyta


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Ze bierzesz na wyregulowanie cyklu a skonczyla Ci sie a Twój gin na urlopie
Przepisana masz od 16-25 dc bo tak podaja standardowo [emoji106]

********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
@Nuria moja przyjaciolkq jak zaszla to zrobila tsh i w 6 tyg miala. 6!!! Dostala leki,zbila i urodzila miesiac temu[emoji4]
Takze roznie moze byc niby tsh do 2,5 ze ciazko zajsc przy wyzszym a widzisz udalo sie.

Dziewczuny wczoraj odebralismy kariotypy i sa prawidlowe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Nuria moja przyjaciolkq jak zaszla to zrobila tsh i w 6 tyg miala. 6!!! Dostala leki,zbila i urodzila miesiac temu[emoji4]
Takze roznie moze byc niby tsh do 2,5 ze ciazko zajsc przy wyzszym a widzisz udalo sie.

Dziewczuny wczoraj odebralismy kariotypy i sa prawidlowe[emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
ufff, no to super :)
 
Dzis ide sie zapisac do rodzinnego zeby mi dal cos na pęcherz bo chyba przeziebilam, i moze bym wyblagala na wizycie ta luteine ale co mam powiedziec? Ze po co mi potrzebna? Bo sie pewnie zapyta


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Nuria nagadaj, ze na wyregulowanie cykli i nasciemniaj ze przed miesiączka zawsze tydzień przed plamisz . Nie może Ci nie dać
DZol ahahahaaa już nie pytam [emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja mojemu do dziś nie powiedziałam o clo :D i nie powiem do porodu [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wspomniałam o hormonach, a ze mój niekumaty to i tak nie wiedział o co chodzi
Do dziś nie wie po co jest clo
Wystraszył sie jak mu powiedziałam o bliźniakach [emoji23][emoji23] ale to dopiero po pozytywnym teście i przed wizyta.roznie faceci reagują, może pózniej by sie zablokował i nic by z tego było [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14]


Wczoraj tak ogółem moj mąż spotkał dawnego sąsiada a ten mu wywalił z textem,'ze ma przestać sie bzykać bo na dwójce dzieci sie nie zakończy ..
Wkurzyłam sie, ludzie to myślą ze raz sie bzykniesz i już zachodzisz [emoji34]a zreszta ch*j ich to obchodzi [emoji86]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Ja wspomniałam o hormonach, a ze mój niekumaty to i tak nie wiedział o co chodzi
Do dziś nie wie po co jest clo
Wystraszył sie jak mu powiedziałam o bliźniakach [emoji23][emoji23] ale to dopiero po pozytywnym teście i przed wizyta.roznie faceci reagują, może pózniej by sie zablokował i nic by z tego było [emoji14][emoji14][emoji14][emoji14]


Wczoraj tak ogółem moj mąż spotkał dawnego sąsiada a ten mu wywalił z textem,'ze ma przestać sie bzykać bo na dwójce dzieci sie nie zakończy ..
Wkurzyłam sie, ludzie to myślą ze raz sie bzykniesz i już zachodzisz [emoji34]a zreszta ch*j ich to obchodzi [emoji86]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
A sąsiad jakiej narodowości ? Bo coś czuję uprzedzenie ...:/
 
reklama
Do góry