reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Dziewczyny tak widoczne musiało być - jak zwykle ... zawsze człowiek żyje nadzieja ale dla mnie to normalnie największe ***** jakie wyleciało z "puszki Pandory " ... ciąża i sukces po tylu latach staje się nie realne .... gdzieś w głębi serca nie godze się z tym ,ale rozum mówi Ci innego ...

Podjęłam decyzję że opuszczam forum ,na staraczkach jestem od 2013 jak nie lepiej... zostałam jedyna weteranka która stoi w miejscu ... ba niektóre to już nawet 2 dzieci mają od tego czasu co mnie oczywiście cieszy .. każdy wasz wyczekany i wymarzony sukces mnie cieszy ... także dziękuję za te wszystkie lata,miesiące...za każde dobre słowo,wsparcie ... trzymam za was kciuki ,zaś starające się i za ciężarówki!

Mam nadzieję że znajdę sobie swoją,nowa drogę i skoro nie mogę mieć dziecka pojawi się coś innego i mnie zafixuje na maxa .... Mam już syna i z tego muszę się cieszyć [emoji6]

ZWALNIAM MIEJSCE KOLEJNYM ....

Trzymajcie się....

Kiedyś oczywiście zajrzę tu potajemnie bo wątek jest otwarty i chce widzieć same pozytywne nastawienia,myśli i testy .... pozytywnie urocze dzieci i duże brzuchy ...

No to chyba tyle -w skrócie.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula [emoji17][emoji17][emoji17]



********************
"Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy "
 
Anulka a czemu Ty żadnego dupka nie łykasz ani lutki, moze w tym jest problem. Jak cień sie pojawia, znaczy ze cos sie chce zagnieździć a jakby nie mogło [emoji848] wyczerpaliście wszystkie możliwości? Czy już masz zupełnie totalnie dość?


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Anulka a właśnie co z dupkiem ???
Ja ci wysłałam paczkę i ta Nurii już doszła, mam nadzieje ze twoja tez doszła lub dojdzie w tym tygodniu.
Daj chociaż znać na privie No i mam nadzieje, ze ten progesteron przyniesie ci szczęście.
Przykro, ze odchodzisz ale widocznie teraz tak bedzie najlepiej dla Ciebie !! Odpocznij , może uda sie bez forum....
może tez być tak, ze okres sie nie rozkręci !!!!! Trzymam kciuki i pamiętaj wspomóż sie jakaś luteina bo zachodzisz ale coś Ci blokuje utrzymanie prawidłowo ciąży. Trzymam kciuki i 3maj sie !!!!!!


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Anula[emoji24][emoji24][emoji24]
Jezeli dupek to u Ciebie juz po owu skoro jest problem z zagniezdzeniem.
Ja bym nawet pobrala ta krew zeby miec dowod dla lekarza na biochemiczna,moze zleci jakies badania na nfz.
Strasznie mi przykro.
Wiem,ze Ci sie uda ,tylko musisz zadzialac bo ewidentnie jest gdzies problem ,ktory da sie rozwiazac,sluze pomoca jakby co z badniami itd
Nie odchodz [emoji20]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Kurde Anula, nie wiem co powiedzieć [emoji20] mam nadzieję że wpadniesz tu do nas i opowiesz o ciąży z zaskoczenia [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Funia nie wiem czy czytałaś ale Anula miała dostać miesiączkę, nie dostała .
Zrobiła chyba 2 czy 3 testy i na każdym był cień....
Dziś rano jakiś plamien dostała i teraz nie wiadomo co dalej czy to okres , początek ciąży czy koniec .... [emoji25][emoji25]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Do góry