reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Jaaaaa a ja lidla mam dalekoo [emoji48][emoji48] ostatnio ponoć fajne bodziaki były [emoji23]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t0d [emoji272]
 
reklama
Ech no wiem, wiem :( też będziesz jeszcze narzekać! ;)
Oby [emoji22]
majka ostatnie twoje zdj brzucha widzialam jakos w 26 bodajże i nie spodziewalam sie , ze az tak ci urosnie hehe [emoji4]
Mnie jedynie rwa łapie [emoji52]
To twoj jest hardocrem, ja jakos juz przeplakalam to dzisiaj - bo mial blisko do pracy , w końcu było nam lepiej a tu dup .

Nuria ja nigdy nie wiem co zrobić ze świeżego szpinaku [emoji23][emoji12]


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t0d [emoji272]
Hm a co powiesz na sałatkę?
Liście szpinaku, granat bądź kawałki pomarańczy, prazony słonecznik i smażony boczek ! To moja propozycja :D
Kryzys zazegnany. Musiałam po zakupy jechać więc zawiozlam ich na basen A sama na zakupy [emoji16]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To super !
Rene super
kolezanka pochwalila sie testem kumpela zataila przedemna ciaze juz nie mam sily wchodzic na fb chyba usune konto mam dosc
Luska ja też swojej jednej koleżance nie mowie o tym ze się staramy. Ma endometrioze i jest strasznie zdolowana zresztą jej przypadek jest tak indywidualny ze ciężko wywnioskować jakiekolwiek plusy w jej sytuacji :/

Ale ten fb to prawda.. komerch. Mnie jedna zdolowala na snapchacie... zdjęcie usg [emoji22] dwa razy patrzyłam czy żart ale na usg było imię i nazwisko jej :/
Myślałam że mamy jeszcze dużo czasu ale patrząc na to jak osiągamy pozytywny test to mam wrażenie ze powinniśmy wcześniej się zdecydować.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Dzisiaj jeszcze lepiej.
1494393050-aaaaaa.jpeg


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O matko majka co tam u was się wyprawia. U mnie od rana śliczne słoneczko

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie. Też śnieg :( Bum faktycznie w lidlu mnóstwo było bodziakow i nie tylko,ale spokojnie bo co jakiś czas są :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Zaglądam tu zaglądam i czytam nawet jak brak czasu się skupić na odpisywaniu to czytam takie uzależnienie :-)

Majka- ale Cię zasypało :-0 bałwana można zrobić

Dorcia - u Ciebie tez śnieg :-0

U mnie słonko zimno ale słonko

Bum- zobaczysz twój szybko coś znajdzie trzymam &&&

Luska- na fb potrafi zmęczyć człowieka


Mój mały ssak coraz lepiej w nocy spij czyli tak nawet po 4 godziny potrafi :-)

Tynka oddaje brzuszek ja czekam grzecznie na dwie kreski od was :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Nessi skąd ty żeś jagody dotrwała [emoji33] chyba , ze z borowek tych amerykańskich robilas?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 19t0d [emoji272]
 
Do góry