reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
72478b3efb3bcea46ed9902901f48709.jpg

To mój mały balonik z rana po wysiusianiu i po wymiotach. Z tyg na tydzień się zaokrągla [emoji7]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Dorcia oby szybko ktorys Ci sie przydał z tych testow![emoji7]
Agnesis tez mi sie spodobal temat pracy maturalnej, tez bym sporo napisala[emoji7]
Carmen piękny brzuszek[emoji8]

Sent from my LG-H340n using Forum BabyBoom mobile app
 
Ale nie mam dzis humoru boze[emoji58] do tego moj mnie wkurza, nawet tym ze spi[emoji46]
I zaczelam miec watpliwosci co do mojej sukienki na slub[emoji58] zaczyna mi sie po prostu nie podobac, ona mnie skraca, splaszcza biust ktorego i tak nie mam[emoji58] Chyba bym chciala jednak krotsza, rozkloszowana ktora podkresli talie i w ogole, taka za kolano.
Juz slysze gderania mojego jak mu o tym powiem[emoji58]
Niby to tylko cywilny, ale jednak chcialabym super wyglądać, nie wiem czy bedzie Nam dane wziac koscielny aby zaszalec z sukienka. Roznie moze jeszcze byc.
I nie wiem co robic, bo ta mialam za tydzien juz do krawcowej oddac na przerobke[emoji58]
Ehhh jestem zla sama na siebie. O wszystko i o nic.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale nie mam dzis humoru boze[emoji58] do tego moj mnie wkurza, nawet tym ze spi[emoji46]
I zaczelam miec watpliwosci co do mojej sukienki na slub[emoji58] zaczyna mi sie po prostu nie podobac, ona mnie skraca, splaszcza biust ktorego i tak nie mam[emoji58] Chyba bym chciala jednak krotsza, rozkloszowana ktora podkresli talie i w ogole, taka za kolano.
Juz slysze gderania mojego jak mu o tym powiem[emoji58]
Niby to tylko cywilny, ale jednak chcialabym super wyglądać, nie wiem czy bedzie Nam dane wziac koscielny aby zaszalec z sukienka. Roznie moze jeszcze byc.
I nie wiem co robic, bo ta mialam za tydzien juz do krawcowej oddac na przerobke[emoji58]
Ehhh jestem zla sama na siebie. O wszystko i o nic.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Cyba już dopada Cię stres przed ślubem ale jak masz potem pluć sobie w brodę to może faktycznie ją zmień...
 
Do góry