reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Hej ja juz po pogrzebie wylalam wiadro lez zmylam sie ze stypy czuje sie fatalnie ale najwazniejsze ze juz jest po.
Tynkus gratuluje
Rene wspolczuje ale nie wiem co ci jest musisz isc do dentysty ja cierpialam dlugo wiec wiem co to znaczy
Bum piekny wozek
Ness ach te infekcje
I co u reszty dziewczyn
 
reklama
Będziesz musiała sie wybrać do dentysty [emoji4] , choc ogolnie mnie dopiero ona poratowala jak mi sie dziąsło juz rozwalilo wtedy mi włożyła lekarstwo pod a tak to trzeba to przecierpiec , u ciebie gorzej bo ty mocniejszego leku zbytnio nie mmozesz....

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
Właśnie :(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Carmen u Ciebie prawie 12 tydzien a ja mam wrazenie jakby od Twojego pozytywnego testu minela wieczność[emoji46]
Niech juz sie pojawi jakis pozytyw tutaj

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja juz po pogrzebie wylalam wiadro lez zmylam sie ze stypy czuje sie fatalnie ale najwazniejsze ze juz jest po.
Tynkus gratuluje
Rene wspolczuje ale nie wiem co ci jest musisz isc do dentysty ja cierpialam dlugo wiec wiem co to znaczy
Bum piekny wozek
Ness ach te infekcje
I co u reszty dziewczyn
Luska czas leczy rany. Współczuję Ci bardzo

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry