reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum jestem nacięta. Nie dosyć że w momencie miałam pełne rozwarcie i krocze nie zdążyło się rozciągnąć to jeszcze Ignacy wychodził zasłaniając twarz ręką! Narazie trzyma mnie znieczulenie więc nie czuję tego krocza. Bardziej czuję macice jak się kurczy. Szczególnie jak ssie.

Kruczyca mam nadzieję, że w piątek lub sobotę wyjdziemy do domku. Żeby tylko malutki przebierał na wadze i żółtaczki nie dostał.

Jestem taka szczęśliwa, że urodziłam naturalnie...no poród marzeń. Wiadomo, że ból kosmiczny ale nawet nie zdążyłam się zmęczyć...
 
reklama
Tynka gratuluję, byłaś dzielna a teraz dzidziuś juz jest na świecie ! [emoji7] do wycalowania! [emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Ja tez się zastanawiałam nad krzakami, w tym miesiącu zwiększenie suplementacje, wykluczeniu nabiał do minimum i zrzucam kg. Zobaczymy jak to będzie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry