reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Baby merc faster 2 style
1493830726-aaaaaa.jpeg



[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
Niezły

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej kochane :) witam się z gilem po pas .... Grypa nie odpuszcza a te plamienie było tylko jednorazowe więc uj wie co to za ustrojstwo :) zaraz do obozu pracy :( cały dzień będę w myślach powtarzać "mam te moc" żeby nie paść na twarz :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka jest prześliczny ! Gratuluję!
Dorcia zdrówka! Ja już 2 tydzień z gilem chodzę i końca nie widać :/
Anusia .wyłaź z krzaczorów ...
 
Tynka- gratulacje byłaś dzielna , wody Ci coś wcześnie przebili ale znosiłaś wszystko dla Ignasia . Śliczny chłopczyk [emoji8]teraz odpoczywaj :-)

U mnie wszyscy z gilami, to ta nasza wredna pogoda , słońce jak nic jest na wakacjach :-(


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A u mnie sloneczko od rana i nawet cieplo, wieje taki przyjemny wiaterek[emoji5]
Chyba jestem jedyna u mnie na wsi ze zamiast chodzic na spacer z wozkiem to chodze z kotem[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati całe szczęście że mi przebił i bo od 8 rano miałam kroplówkę z oxytocyną i nic....do 9.30 zero skurczu. Już się bałam, że mnie odeślą na salę. W końcu przyszedł doktor i mówi, że mnie już nie będą męczyć i przebił te wody i kazał podkręcić oxy. Chyba tylko dzięki temu tak szybko poszło.
Mimo tego nie ziemskiego bólu to uważam, że miałam cudowny poród. A moment zobaczenia małego na brzuchu no to już nie da się opisać słowami. Fala miłości i szczęścia mnie zalała. Od porodu jeszcze dluzej jak minutkę nie płakał. Tylko je i śpi albo się rozgląda. Mój malutki cud...dziewczyny każdej z was takiego cudu życzę. Ciekawa która po mnie przejmie brzuch teraz:-)

Anusia:-*
 
Tynka no wlasnie Bum mowila ze zwolniłas teraz miejsce tym ze urodzilas[emoji23] i pora aby ktoras na to miejsce wskoczyla[emoji2]

Mania gdzie Ty sie podziewasz?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry