reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Moja cala wyprawka na dzien dzisiejszy to smoczek i termos do mleka [emoji23]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
Hahaha carmen poprawilas mi humor. Widzę że bez spiny. I super ,tak najlepiej. Ja na początku też tylko parę szmatek kupiłam A wszystko resztę na koniec. Mamy 21w i sklepów pod dostatkiem

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I wiecie co zauważyłam. Że tylko wejdę na forum A moja mała już I czy jak 5 zł. I tak też tym razem. Spadam serwis wyłożyć [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jej ciekawe co tam u Tyneczki...

Anula zostań [emoji6]

Agnesis u ciebie jak tam , ty masz poczetek cyklu? [emoji4]

Carmen juz wracasz, szybko minęło ... A jak brzuszek rośnie?

Rene ojej ciekawe jak oj szatnek bedzie sie zachowywał do małego ...
Ja z Leną jestem bardzo zzyta a ona ze mną , czasem to nawet P marudzi jak wyjde do sklepu gdzie mama , ze chce do mnie a co dopiero jak maluch sie pojawi, mam nadzieje , ze tez taka opiekuńcza będzie i grzeczniejsza sie zrobi [emoji5]
Serwis pełną parą [emoji3]

Młodemu zawieszkę zamowilam [emoji5] , nuria może w takie cos sie tez pobaw a kasa jest z tego napewno [emoji5][emoji12]
1493812627-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
 
Jej ciekawe co tam u Tyneczki...

Anula zostań [emoji6]

Agnesis u ciebie jak tam , ty masz poczetek cyklu? [emoji4]

Carmen juz wracasz, szybko minęło ... A jak brzuszek rośnie?

Rene ojej ciekawe jak oj szatnek bedzie sie zachowywał do małego ...
Ja z Leną jestem bardzo zzyta a ona ze mną , czasem to nawet P marudzi jak wyjde do sklepu gdzie mama , ze chce do mnie a co dopiero jak maluch sie pojawi, mam nadzieje , ze tez taka opiekuńcza będzie i grzeczniejsza sie zrobi [emoji5]
Serwis pełną parą [emoji3]

Młodemu zawieszkę zamowilam [emoji5] , nuria może w takie cos sie tez pobaw a kasa jest z tego napewno [emoji5][emoji12]
1493812627-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
Świetne te zawieszki [emoji7][emoji7]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Świetne te zawieszki [emoji7][emoji7]

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No ale ceny tez mają z kosmosu ...
W ogole fajny wozek macie widziałam na fb , co to?

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 18t1d [emoji272]
 
Lusia jestem pewna, że własnie w momencie takiego zawieszenia powinno sie udać. NIe będziesz myślała o iui, wyłączysz się i się uda :)

U mnie po staremu, bez zmian...20dc pecherzyk ok 13 mm... brak mi sił cały czas biore zastrzyki - w czwartek mam kolejne usg...i decyzja - czy podwyższamy dawkę w tym cyklu czy jest w ogóle jakiś sens tego wszystkiego... w sumie do czerwca bedziemy działać bo w lipcu jedziemy na urlop na mazury i będzie problem z monitoringiem. Wiec bedzie przerwa na serio. To tyle...chyba bardziej realne będzie kupienie domu niz ciąża :(
Nawet nie wiem kiedy @ sie pojawi
 
Arte ciesz sie ze masz dobrego lekarza, wizyty w miare szybko, darmowe usg.
Kochana nie od razu Rzym zbudowano. Pamietasz jak mowilas ze tak bys chciala w koncu miec owulacje? Teraz masz. Wiec zapewne kwestia czasu i upragniona ciaza sie pojawi. Sama musisz w to wierzyc, bo kto ma w to uwierzyć jak nie Ty???[emoji8]
U nas niestety wszystko praktycznie prywatnie trzeba robic jeśli chodzi o badania, nie wspominajac ze to cud jeśli sie znajdzie dobrego lekarza na nfz[emoji58]
Agnesis niestety, ale jednym wystarczy jeden stosunek i bach jest ciaza.
Taka to "sprawiedliwość".

Zazdroszcze Wam, bo wieksza część z Was ma juz przynajmniej jedno dziecko.
No ale nie ma co sie rozczulac nad soba. Trzeba spiąć poslady i troche powalczyc o marzenia.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Nuria ja nie mam jeszcze dziecka wiec sama nie jestes
 
Hey kochana ... [emoji8] jak dzidziulka ?
Ja wpadłam się pożegnać bo uciekam w krzaki , mój czas się już zdecydowanie skończył a od pewnego czasu odnoszę wrażenie że piszę sama ze sobą więc jakby bez sensu [emoji6]

Powodzenia dziewczyny ....

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Anula zostan prosze
 
reklama
Do góry