reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Agnesis najgorsze jest to ze ja wiem ze poniekad sama mojego rozpiescilam. Zawsze mial ugotowane, posprzatane, poprane.
Ale ostatnio mnie tak wkurza ze mam ochote go udusic. Przychodzi z pracy i co robi? Gra. Bo on musi sie zrelaksować. I tak do wieczora. Ja tez bym chciala nieraz po 10 godzinach na uczelni sie zrelaksowac, ale nie moge bo trzeba obiad zrobic, pranie wstawic, posprzatac.
Ostatnio mial czelnosc narzekac na to ze w ciagu tygodnia dwa razy byly kluski slaskie, a on obiadow bez miesa nie lubi[emoji37] no ukatrupic takiego tylko[emoji37][emoji37][emoji37][emoji37]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Daj spokój. Ma rece to moze robić dokładnie to samo co Ty. Nie ma sensu sie zacharowywac, jak druga strona ma wszystko gdzies.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Nuria niech mojego weźmie ze sobą [emoji23] i młodego jeszcze bym sprzedała i odpoczęła cały weekend robiąc to co chce i tylko to [emoji1]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nuria :D
20141227155308uid1.jpg


Swoją drogą kurde do mamusi ucieka, dziwne :)
 

Załączniki

  • 20141227155308uid1.jpg
    20141227155308uid1.jpg
    57,6 KB · Wyświetleń: 303
Nuria nie gniewaj sie, ale wiesz moze lata do mamusi i tam sie na Ciebie.skarzy a ona pozniej za to na Tobie psy wiesza, jaka to Ty nie jestes zla i w ogole. Ja pierd....nie dość ze ma ugotowanr to jeszcze mu zle bo kluski ma jesc !!!!! Twoj facet powinien.dorosnac a ty bardzo czesto powinnas go sprowadzac na ziemie !!!!!
Ja mojemu tez wyspiewam.zawsze to co mam na sercu a jak nie chce jesc to mu zawsze mowie,ze.ma wypierd....do mamusi.
I to go zawsze boli,bo mysli ze ja jego matki nienawidze. Ale to nie tak, ja po prostu zawsze mowie,ze.ma preferencje :)


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Dziewczyny dobrze piszą Nuria. Zachowuje się jak dzieciak. A ślub przed Wami, powinien wiedzieć, że jak mieszkacie razem to On też ma jakieś obowiązki a nie.
 
Do góry