reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A ja zasnelam[emoji47][emoji23]
A mialam inne plany[emoji23]
Nie pojechalam do siostry, bo maly chory.
Zrobilam sobie zapiekanke, ale mojemu nie dam. Niech sam sobie cos zrobi. Skonczyl sie dzień dziecka

Carmen bidulo:(

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja zasnelam[emoji47][emoji23]
A mialam inne plany[emoji23]
Nie pojechalam do siostry, bo maly chory.
Zrobilam sobie zapiekanke, ale mojemu nie dam. Niech sam sobie cos zrobi. Skonczyl sie dzień dziecka

Carmen bidulo:(

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Ja staremu tez dzis nie zrobiłam obiadu. Niech kuzwa weźmie sie i sam cos ugotuje. Ani nie sprzątam. Nawet palcem nie kiwne. Służących brak [emoji38] z młodym zjedliśmy obiad u babci, teraz starego jeszcze do sklepu pogonilam, moze sobie zupkę w proszku kupić [emoji23][emoji23][emoji23] ma tak samo rece jak ja, moze robić to samo. Nie twierdze, ze nigdy nic nie robi, ale ostatnio przegiął roszcząc do mnie jakieś pretensje to teraz ma.


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
A mnie podbrzusze boli :/

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
 
A mnie podbrzusze boli :/

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]

To odpoczywaj dużo, lez ile sie da. Pewnie sie cos rozciąga, mały rośnie, więcej miejsca potrzebuje [emoji4]


____________________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Oj Carmen bidulko :( a ja siedzę z dupa i nic nie robię :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
To nic nie robisz tak jak ja [emoji23]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Agnesis najgorsze jest to ze ja wiem ze poniekad sama mojego rozpiescilam. Zawsze mial ugotowane, posprzatane, poprane.
Ale ostatnio mnie tak wkurza ze mam ochote go udusic. Przychodzi z pracy i co robi? Gra. Bo on musi sie zrelaksować. I tak do wieczora. Ja tez bym chciala nieraz po 10 godzinach na uczelni sie zrelaksowac, ale nie moge bo trzeba obiad zrobic, pranie wstawic, posprzatac.
Ostatnio mial czelnosc narzekac na to ze w ciagu tygodnia dwa razy byly kluski slaskie, a on obiadow bez miesa nie lubi[emoji37] no ukatrupic takiego tylko[emoji37][emoji37][emoji37][emoji37]


Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnes wszyscy faceci maja.cos.wspolnego ze soba.
Ja teraz jak wroce i nie bede miala checi to nie bedw mu.gotowac, bede miała wymowke,ze zle sie czuje [emoji1] a jak mnie podkurwi to juz inny temat. Faceci.niestety tacy sa, trzeba im zawsze palec w doopie trzymac [emoji19]
Dobrze robisz,jak mu dasz popalic, ja tez taka wredota jestem ale.trudno, czasen musza wiedziec gdzie ich miejsce.


Nuria, zagłodz dziada [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
A mnie podbrzusze boli :/

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t4d [emoji272]
Mnie ostatnio tez pobolewa, ale staram sie nie myslec a jak bardzo boli to po prostu ide spac.


A ty tez masz takie wiatry'??[emoji23][emoji23] mi tak jelita wariuja i takie gazy mam.jak.nigdy w zyciu [emoji23][emoji23]


2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
reklama
Nuria i dobrze robisz. A co to będzie po ślubie dopiero, całkiem sobie odpuści.
Leżcie dziewczyny i odpoczywajcie jak bolą brzuchy.
 
Do góry