reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

A moj nie lubi energetyków, ale pare razy pił przed bobosexami tyle ze nic nie spłodził [emoji12]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
reklama
Maniu ja mogę polecić Profertil bo u nas zdziałał cuda. Mąż od maja 2015 do kwietnia 2016 brał salfazin, Wit. C 1000, kwasy omega 3, kwas foliowy, L- arginina i na pewno coś jeszcze...no i efekt marny bo w marcu wyniki koszmarne. Wystarczyły 2,5 miesiąca tylko profertilu i już byłam w ciąży. No ale kuracja na 3 miechy kosztowała nas prawie 500 zł. Mimo wszystko warto było.

Nessi co to się dzieje z tymi ludźmi...dorosłe kobiety, matki, żony a nie mają co robić tylko urządzają jakąś dziecinade:-/ brak mi słów. I co jej po tym hejtowaniu postów? Ona coś z tego ma?

Bum ale piłeczka śliczna! Super wyglądasz:-)

Carmen ha ha skąd ja to znam, na początku każde miejsce było dobre dla mnie, żeby tylko przysnąć.

Dżoł chyba za słaby ten antybiotyk o za krótko wiesz. Ja się spotkałam z tym, że lekarze przepisują np. Metronidazol i Cipronex jednocześnie, chociaż na 10 dni. Niestety to cholerstwo ciężko wytępić ale bez obaw. Jest to możliwe:-)

Arte jestem przeszczęśliwa! Dwa jajka rosną i będzie bobasek! Minimum jeden:-*

Lusia do maja szybko zleci i wkraczasz do gry:-) extra!

A tu macie słit focie na poprawe humorku, akurat pod tą zbliżającą się Wielkanoc:-)
Bebzunek [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Agnesis no coś ty gdzie on tam ładny, jak na pierwszy raz to niezły wyszedł, ale nos ma ciut krzywy i inne niedociągnięcia też się znajdą:-) nie przejmuję się tym, z miłością dla dziecka robiłam i to się liczy:-) dojdę do wprawy, to na pewno lepsze będą potem.

Carmen mój brzuch to teraz za stolik mi służy:-) talerz też leży idealnie he he.
 
U Nas w rossmanie jest przywilej i tylko joby słychać od nie ciężarnych :)
Tutaj tez w sumie...zdarzaja sie przypa£y jakies.....w pierwszej.ciazy z mala jak kasjerki kazaly mi przechodzic na przod to stare larwy zawsze krzywo gadaly [emoji44][emoji44] ale co tam jak ktos jest starej daty to ze stara data umrze.
Tak samo bylo z siurkami jak zanioslam do labo. Kazali mi przyniesc i pukac od razu to by je wzieli....poszlam zapukalam i juz sto par oczu widzialam na sobie

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Carmen skąd ja to znam. Miesiąc temu byłam w przychodni odebrać badania i nie brałam numerka. Ja za klamkę, a jakiś dziadek wrzeszczy, co ja robię mam brać numerek i stanąć w kolejce! A tam z 40 osób było z różnymi sprawami. Mówię, że ja tylko badania odbiorę, a poza tym jestem w ciąży więc i tak mam pierwszeństwo. A on do mnie ze jego to nie interesuje i mam stanąć w kolejce. Wkurzyłam się na maksa ale weszłam na chama do pokoju i odebrałam wyniki. Zajęło mi to 30 sekund dosłownie. Nawet na dziadka nie spojrzałam. A znowu jak byłam w aptece po witaminy to byłam z 20 w kolejce. Stała przede mną starsza pani i jak tylko mnie zauważyła, to na cały głos powiedziała, że mam iść na początek bo jestem w ciąży i to jest mój przywilej! W szoku byłam. Poszłam na początek i nikt nic nie powiedział, tylko mi miejsce zrobili:-)
 
Carmen skąd ja to znam. Miesiąc temu byłam w przychodni odebrać badania i nie brałam numerka. Ja za klamkę, a jakiś dziadek wrzeszczy, co ja robię mam brać numerek i stanąć w kolejce! A tam z 40 osób było z różnymi sprawami. Mówię, że ja tylko badania odbiorę, a poza tym jestem w ciąży więc i tak mam pierwszeństwo. A on do mnie ze jego to nie interesuje i mam stanąć w kolejce. Wkurzyłam się na maksa ale weszłam na chama do pokoju i odebrałam wyniki. Zajęło mi to 30 sekund dosłownie. Nawet na dziadka nie spojrzałam. A znowu jak byłam w aptece po witaminy to byłam z 20 w kolejce. Stała przede mną starsza pani i jak tylko mnie zauważyła, to na cały głos powiedziała, że mam iść na początek bo jestem w ciąży i to jest mój przywilej! W szoku byłam. Poszłam na początek i nikt nic nie powiedział, tylko mi miejsce zrobili:-)
Czasem.wlasnie.sie trafi na debili a niekiedy na Anioly [emoji4][emoji4] zeby wszyscy tacy byli.


Kufa tez kcem takiego ki£ika [emoji7]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Do góry