reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Najwyżej zobaczysz sam idealny pęcheżyk, właściwie umiejscowiony itp a w pl serduszko i gitara [emoji16] wiem że to stresujący okres ale zawsze lepiej nastawiać się na mniej i mile zaskoczyć ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem Majkus wiem. W pierwszej ciazy nie mialam tych jazd a teraz w lepetyne odwala [emoji16]
Zjem cos i bede leciala z mala do centrum po jakis wygodny staniczek i gatki bo stringi mnie wkurw.....w ciazy [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23]
Dziewczyny jaki.najlepszy stanik ?? Oczywiscie trochę usztywniony bo.cyckow jak nie bylo tak ni ma [emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Wiem Majkus wiem. W pierwszej ciazy nie mialam tych jazd a teraz w lepetyne odwala [emoji16]
Zjem cos i bede leciala z mala do centrum po jakis wygodny staniczek i gatki bo stringi mnie wkurw.....w ciazy [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23]
Dziewczyny jaki.najlepszy stanik ?? Oczywiscie trochę usztywniony bo.cyckow jak nie bylo tak ni ma [emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
Jak ni ma to push upa :) Ale niedługo się pojawią ...ja też nie miałam :)
 
Wiem Majkus wiem. W pierwszej ciazy nie mialam tych jazd a teraz w lepetyne odwala [emoji16]
Zjem cos i bede leciala z mala do centrum po jakis wygodny staniczek i gatki bo stringi mnie wkurw.....w ciazy [emoji33][emoji33][emoji23][emoji23]
Dziewczyny jaki.najlepszy stanik ?? Oczywiscie trochę usztywniony bo.cyckow jak nie bylo tak ni ma [emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
Wygodny!!! Ja nie znalazłam takiego [emoji23] drażnią mnie stringi a jeszcze bardziej stanik [emoji16]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak ni ma to push upa :) Ale niedługo się pojawią ...ja też nie miałam :)
Watpie, z mala ani drgnely
Dopiero jak mleko sie pojawilo to podskoczyly o rozmiar a potem jak przestalam karmic.to gorsze mniejsze niz przed ciaza [emoji1][emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Watpie, z mala ani drgnely
Dopiero jak mleko sie pojawilo to podskoczyly o rozmiar a potem jak przestalam karmic.to gorsze mniejsze niz przed ciaza [emoji1][emoji1]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
Znam ten ból niestety ...taka Nasz natura, cóż począć :)
Moja teściowa ma ogromny biust, w lato pod biustem ma wręcz odparzenia. Moja mama ma duży też, pewnie gdybyśmy złapały trochę masy to i w cycki by poszło :p
 
Hej

Weekend miałam poza domem ale nadal nie w szpitalu .

Agnesis - spóźnione ale wszystkiego naj dla synka , super tort :-)

Ja słyszałam serduszko tez w 7 tc

U mnie brzydko pada bryyy Carmen - przywieź trochę tego słońca :-)

Majka- oj tam ciiiii jesteśmy coraz młodsze :-)

Nessi- 16 tc ale czas leci , fajna kuchnia

Dorcia- mój młody tez w przedszkolu ale nie mam siły ogarnąć domu :-)niech moc plemników będzie w tobie ;-)

Miłego dnia , znowu mnie brzuch boli :-/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie dziewczyny [emoji16]

Wzięłam dziś 1-wszą tabletke clo i niech się dzieje co chce
Choć nie powiem, wahałam się [emoji52]

Dorcia no pogoda paskudna
I co prawda ja czarownica z Łysej Góry ale takich mocy nie posiadam [emoji12][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] by przegonić deszcz

Carmen trzymam kciuki za wizytę [emoji110][emoji110]

Bum, Nessi za Wasze przysz/otygodniowe oczywiście też [emoji110][emoji110]

Ja mam dziś wolne i chyba zrobie prawdziwe wolne pod kocem [emoji16]





*************
Po minionych złych deszczach i burzy,powracają burze i złe deszcze, ale ciągle nadzieja mi wróży, że to czego czekam, przyjdzie jeszcze.
 
Hejka

Carmen ja widziałam serduszko w 6+0 i akurat u mnie pokazało ten sam termin z USG i OM, jest to bardzo dziwne bo miałam późno owu i myślałam, że ciąża będzie z tydzień młodsza.
Jeśli chodzi o stanik to mnie pasuje najbardziej zwykły sportowy, w pepco kupowałam za 8 zł chyba. Mam wielkie cycki i chyba problem odparzeń będzie mnie dotyczył, bo jak zdejme stanik to mi cycki na brzuchu leżą:-( chętnie Ci oddam po pół kg z każdego.

Nessi pewnie już płeć będzie widoczna jak się dzidziuś ładnie ustawi:-) aneks kuchenny podoba mi się bardzo. Uwielbiam takie jasne kolory. Super wyszło!

Nuria miłego dnia:-) fakt pogoda nie rozpieszcza:-/ ja miałam rano przymusowy spacer i tak zmarzłam i zmokłam ech...brak słów.

Majka śliczny rożek:-) rozkręcasz się bardzo!

Nati jak tam kochana?

Dorcia uuuu ale się działo w sypialni na pewno:-) oby to zaowocowało!
 
reklama
Znam ten ból niestety ...taka Nasz natura, cóż począć :)
Moja teściowa ma ogromny biust, w lato pod biustem ma wręcz odparzenia. Moja mama ma duży też, pewnie gdybyśmy złapały trochę masy to i w cycki by poszło :p
Mnie to w bebze idzie i w dupsko i nogi
Czy chociaz raz sprawiedliwie nie mogloby pojsc w cyce [emoji23]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Do góry