reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Wizyta dopiero 30 [emoji52] strasznie mi sie dluuuuzy i juz mam najrozniejsze mysli... ogolnie czuje sie dobrze, tylko ten strach czy wszystko ok mnie wykonczy [emoji6] na nastepna wizyte pojde juz prywatnie, bo nie wytrzymam kolejnych 5ciu tygodni.

A ty jak sie masz? Kiedy kolejna wizyta?

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez mam takie myśli, ja to bym musiała co tydzień chyba na usg chodzić, zeby nie żyć w stresie...
Na początku ciąży jakoś nie dopuszczalam złych myśli a teraz ciągle mi po głowie chodzą [emoji52]

Ja mam wizytę w środę na 8:30 , nie wiem czy zrobi mi usg no to NFZ , ale popytam, czy by jednak mógł zrobić a tak to 27go mam prenatalne jeszcze.


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Króliczek 2.10.2017 - 11t6d [emoji235]
 
reklama
Dobry.
U mnie snieg wali od rana- to bedzie zly dzien[emoji23]
Mam jakies dreszcze, a zaraz napady gorąca[emoji23]
Jade na zajecia. Alez mi sie nie chce[emoji31]

"Wstaję, robię niesamowite rzeczy i idę spać..."
 
Witam
U nas wczoraj rano słonecznie było, a po południu tez popadł śnieg i deszcz. A dzis znow słońce grzeje. Pokręcona pogoda [emoji52]


_________________________
Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął i uporczywie go nie ma.
 
Dobryyy we Wloszech bardzo slonecznie ale co z tego, bo w sobote jak mam leciec do mamy to ma wlasnie padac deszcz ze śniegiem [emoji33] mam nadzieje,ze sie nie pochorujemy przez taka zmiane klimatu

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Hejka!
Ja na pierwszym usg byłam w 6+ i było widać serduszko jak pika ale było jeszcze nie mierzalne bo mała była tydzień mniejsza z tąd też termin mam przesunięty czego żałuję bo w 13tc miała już przegoniony o tydzień [emoji23]
Bum dopiero dopatrzyłam, następnym razem zmień mi wiek, niestety nie młodniejemy...
U nas też powrót zimy, chyba muszę iść po dżewo [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka!
Ja na pierwszym usg byłam w 6+ i było widać serduszko jak pika ale było jeszcze nie mierzalne bo mała była tydzień mniejsza z tąd też termin mam przesunięty czego żałuję bo w 13tc miała już przegoniony o tydzień [emoji23]
Bum dopiero dopatrzyłam, następnym razem zmień mi wiek, niestety nie młodniejemy...
U nas też powrót zimy, chyba muszę iść po dżewo [emoji33]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmmm cykora mam [emoji44] [emoji16]

W piatek bede miala grubo ponad 6 tydzien od OM ale wiadomo na usg bedzie ciutek mniej.....no nic ;)

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
Witam się i ja .
Wczoraj śnieg-deszcz
Dzisiaj deszcz :/ [paskudna pogoda ..
Zaczęłam 16 tydzień ..w przyszły wtorek wizyta -Bum po Tobie będę miała :)
Agnesis miałam pokazać kuchnię mamy ...powiem Ci, że na wzorniku ładniejszy był kolor, niż wyszedł w całości ..mamie się podoba. Zrobię fotę całości, już z krzesłami i dywanem. Jeszcze drzwi w tym tygodniu przesuwane jej zrobią :)
WP_20170225_003.jpg
 

Załączniki

  • WP_20170225_003.jpg
    WP_20170225_003.jpg
    105 KB · Wyświetleń: 66
Hmmmm cykora mam [emoji44] [emoji16]

W piatek bede miala grubo ponad 6 tydzien od OM ale wiadomo na usg bedzie ciutek mniej.....no nic ;)

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
Najwyżej zobaczysz sam idealny pęcheżyk, właściwie umiejscowiony itp a w pl serduszko i gitara [emoji16] wiem że to stresujący okres ale zawsze lepiej nastawiać się na mniej i mile zaskoczyć ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się i ja .
Wczoraj śnieg-deszcz
Dzisiaj deszcz :/ [paskudna pogoda ..
Zaczęłam 16 tydzień ..w przyszły wtorek wizyta -Bum po Tobie będę miała :)
Agnesis miałam pokazać kuchnię mamy ...powiem Ci, że na wzorniku ładniejszy był kolor, niż wyszedł w całości ..mamie się podoba. Zrobię fotę całości, już z krzesłami i dywanem. Jeszcze drzwi w tym tygodniu przesuwane jej zrobią :)
Zobacz załącznik 799464
No prosze jak pieknie i przytulnie

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
reklama
Dobry :D młody w przedszkolu to trza burdel w chałupie ogarnąć :) cały weekend się lenilam z przerwą na sexy :) NeSSi w sobotę założyłam te cudo od męża :D ale był ogień :D M_ania weź ta pogodę przegon z Iławy bo mnie zara poniesie :D

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry