reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Witam sie i ja [emoji477]️
Rene w ulotce luteiny znalazłam "znosi samoistną czynność skurczową ciężarnej macicy."
Do tego bierz magnez i czekamy do wizyty na same dobre wieści [emoji4]
Anula ja tez padłam wczoraj. Przez ten zatkany nos łeb boli. Ale powoli czuje ze inhalacje trochę to rozluźniają. Oby szybko nam przeszło [emoji6]
Bum masz sie oszczędzać. Wiem ze ciaza nie choroba, ale lepiej dmuchać na zimne.
Nessi a jak u Ciebie sytuacja? Plamienia były jeszcze?
Majka matko, ale ją wzięło [emoji20] sie wymeczy, moze warto do lekarza pójść?


_________________________
Nigdy nie rezygnuj z czegoś, o czym nie możesz przestać myśleć nawet na jeden dzień.
 
reklama
Dobry[emoji478]
U mnie wichura od rana, deszcz pada i tak strasznie wieje. Ale cieplo jest, bo ten wiatr nie jest az taki zimny.
Znowu sie nie wyspalam.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczynki. Ja po wizycie. Muszę brać luteine niestety bo mam twardnienia brzucha i kolejna wizyta 13 marca , a wtedy lekarz mój uznaje ciążę za donoszona więc będzie sie mogło dziać co chce. Oby te 3 tygodnie wytrzymać jeszcze.
Tak się zastanawiam co ma mi niby ta luteina teraz pomoc i jak to potem będzie z odstawieniem jej, bo z reguły potem szybciej wszystko rozkręca się

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedzie dobrze.
Juz blizej jak dalej ;)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobryy [emoji477][emoji477]

Spac mi sie chce [emoji20]
Bum na drabine cholero tez nie powinnas wchodzic,bo w najmniej spodziewanym momencie zakreci ci sie w glowie i spadniesz :/

Uwazaj tam na siebie.

Mania ?? Jak okres?? Moze jednak ciaza ??
Majka idz moze z mala do lekarza bo nigdy nie wiadomo

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dobry dzień ...
Melduje się w pracy od 7:30 - dziś wyjątkowo wcześniej [emoji6] ... wyspana ,czekam na wiosnę mimo wiatru [emoji58]
....

Kaweczke pije [emoji477]

Nuria u nas wichura to była wieczorem i w nocy aż [emoji190] się zrywał i szczekał sobie bo miał trzaski tak hulalo na ogródku [emoji23]

Arte oby igła była cieniutka [emoji41]

Ness no właśnie jak plamienia? A jak tam Szogun wogole? Wy już po feriach?

Majka zdrówka dla młodej... oby nie było najgorzej ...

Carmen jak tam ?

Mania rozkręcilo się?

Bum wstala?

Tynka hop hop ?


••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Hej kochane:-*

Wraca wasza marnotrawna Tynka:-) muszę was z grubsza nadrobić, bo nie wiem co się dzieje.
Tak się napaliłam na to szydełkowanie, że w końcu zaczęłam. Mega to wciąga szok. No i mąż mi powtarza , że mam talent:-) teraz tworzę kocyk.

Rene luteina to progesteron, a progesteron rozluźnia mięśnie gładkie, czyli między innymi macicę. Często luteine nawet do 36 tygodnia ciąży trzeba brać. Mnie też często brzuch twardnieje ale bezboleśnie więc oprócz magnezu nic nie biorę więcej.

Majka współczuję choroby córeczki. Paskudna pogoda i pewnie stąd te wirusy.
 
Witam się i ja [emoji16]
Na szybko

Dobryy [emoji477][emoji477]

Spac mi sie chce [emoji20]
Bum na drabine cholero tez nie powinnas wchodzic,bo w najmniej spodziewanym momencie zakreci ci sie w glowie i spadniesz :/

Uwazaj tam na siebie.

Mania ?? Jak okres?? Moze jednak ciaza ??
Majka idz moze z mala do lekarza bo nigdy nie wiadomo

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
@ się jeszcze nie rozkręciła, mam tylko plamienia ale to pewnie kwestia dni a może nawet godzin, mam nadzieję że się nie będzie przeciągać [emoji19]
Czuje że będzie ostro bo miałam grube endometrium
Także czekam na potop szwedzki [emoji24]

Edit:
Śniło mi się dziś że miałam drugą córkę i że była straaszny łobuz [emoji33][emoji23][emoji23]

Padłaś? POWSTAŃ! Popraw koronę i zasuwaj!
 
reklama
Do góry