reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Agnesis no dla niego to wielka przyjemność[emoji5] a Wy planujecie ślub?

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom

Raczej nie. Dobrze jest tak jak jest wiec po co to zmieniać. Moze wzięlibyśmy cywilny gdybyśmy musieli zadłużyć sie na pół życia. Ale póki co nie planujemy niczego takiego [emoji6]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
 
reklama
Bum ja tez nie przyjmuje księdza [emoji6] nie czuje potrzeby [emoji1]
Przyjdzie kropidłem machnie, znow powie, ze bez ślubu mieszkamy, kopertę weźmie i pójdzie. Jaka to przyjemność dla nas? [emoji52]


_________________________
Czekamy (...) I na tym czekaniu spędzamy godzinę, dzień, tydzień, miesiąc, rok, życie.
Ja w tamtym roku byłam z młodym w szpitalu ...to przechodził kilka dni z rzędu, aż w końcu Nas zastał :D
Oczywiście musiał czekać, aż sakralia wyciągnę i obrusem stół nakryję ...nie był szczęśliwy...ale cóż począć :D To nie moja wina, że bez zapowiedzi wpadł :D
 
reklama
A to jaka sypana ? Może jakoś ja przetrawie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Link do: Czy wiecie , że kawa z cytryną ... - DoradcaSmaku.pl
Kawa z cytryną
Wiele farmakologiznych środków na ból głowy i migrenę zawiera połączenie kofeiny i witaminy C. Naturalny odpowiednik tej kombinacji uzyskasz łącząc filiżankę mocnej kawy espresso z sokiem z jednej cytryny. Smakuje okropnie, ale pomaga. Aby polepszyć trochę smak możesz do tego napoju dodać trochę miodu.
 
Ostatnia edycja:
Do góry