reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum jak zazdroszczę że mozesz czasem chodzić bez, ja bez to tylko spię :( a też mnie trochę bolą ale nie dotykam, mąz tez ma zakaz bo je boje o ta siarę, zrobiłam popołudniu jeszcze jeden test ow ale wyszła duzo słabsza kreseczka.
Miłej nocy dziewczyny
 
Bum na razie badać nie bede. Jeden popieprzony cykl nie oznacza, ze tak musi być ;) a dużo sie u nas działo i stresów miałam sporo, wiec pożyjemy zobaczymy, póki co [emoji1][emoji12][emoji6]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Black a ty chcesz dołączyć do taelki to pidaj dane na privka , jutro siade to wszystko zaktualizuje i dodam [emoji5]

lavazza a może machbij testa , tak coby wiedzieć [emoji6]

anula hehe to sie tam dorze grzej [emoji5] ja dzis zamontowalam czujniki to tak w piecu napalilam , ze tez mi dzisiaj mega cieplutko hehe [emoji4]

Mania tez mam takie jak kamienie ciężkie wrrrr nie wiem co im , u mnie ani owu ani czekanie na @ [emoji50]

hajmal a czemu nie możesz chodzić? Ja w domu lubię smigac bez [emoji38]
Zbadaj kochana tą prolaktyne , bo bedzie za wysoka zapewne...

agnesis dokładnie a może zaskoczysz w tym zwariowanym cyklu , co ci tego życzę [emoji6]
Będzie dobrze [emoji5]

Mała śpi , P też w domu to trzeba jakieś chipsy otworzyć , popcorn zrobić , piwka sie napić i filma puścić [emoji41]


wff2krhmvaem9yip.png
 
Bum Twoje cyce to albo na owu albo na ciaze takie obolałe. Ja Ci mowię [emoji4][emoji4][emoji4]


______________________
Jakub [emoji173]️[emoji4][emoji460]️ 2009
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Aniołek[emoji171][emoji992][emoji92]2016
Nie wiesz co to prawdziwa strata. Można jej doświadczyć tylko wtedy, kiedy kochasz coś bardziej, niż samego siebie.
 
Bum do soboty jak nie przyjdzie to przetestuje. Bo jadę do koleżanki co z nami pracowała. Tzn całą drużyna z pracy jedziemy wiec być może jakies% będą. Ale plecki mnie bolą i brzusio to s ie na to razie nie nastawiam.

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
agnesis prędzej owu , obejrzymy jak jutro temp bedzie ... [emoji6]

lavazza to czekamy do soboty [emoji38]

Carmen to zostawimy puste miejsce , az sie wszystko unormuje , mize ten cykl taki tylko porabany [emoji6]

Ale kurcze jajniki czuje ( chyba , ze to po tym piwie sie obudzily ) wiec chyba owu będzie , ino czemu on mi powiedzial , ze mam endo jak po owu i co to znaczy , moze to przez te CLO bo ponoć zle wplywa na nie [emoji37]

wff2krhmvaem9yip.png
 
Do góry