reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Shakie bardzo dobrze [emoji6]
Gratulacje ! [emoji4]

Agnesis moja jak jest wysoko to ciężko ją dotknąć a jak nisko to trzeba dobrze dobrac pozycje by ją dotknąć , wiec czy nisko czy wysoko to wiem , gorzej mam z otwarta/zamknięta [emoji23]

Wyszorowalam łóżku i cos mi sie widzi , ze dzis będziemy spac na ziemi [emoji14]

Zabieram sie dziś za tabelke , komus cos poprawic?

wff2krhmvaem9yip.png

EVEEE 12.09 - diabetolog
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
EVEEE 14.09 - wizyta u ginekologa [emoji171]
EVEEE 16.09 - endokrynolog
ARTEMIDA 18.09 - wizyta u ginekologa
AGNESIS 22.09 - wizyta u ginekologa
 
Hej dziewczyny. Melduje się na forum dziś. Rano Ne wychodziłam bo miałam tak paskudny humor ze oberwalo się mężowi.... a może dobrze mu tak....[emoji35] [emoji35] [emoji49] [emoji78] [emoji78] czyli zaczęło się pms w całej krasie[emoji776] [emoji777] [emoji844]

Napisane na GT-S7580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry