reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Helloł!
Agnesis spoko przed Tobą kolejny miesiąc
Anula witaj :*
Dżoł z tego co ja wiem to bakterie mają znaczenie przy poronieniach.U jednej kobiety będzie ok, a u drugiej kończy się źle :/
Bum szogunie gdzie ten Twój okres?:)
Rene smutna historia, ale teraz już będzie dobrze na pewno. Ufaj w to!

Ja dziś od rana latam jak kot z pęcherzem, bo jutro mój Mąż ma urodziny i robię tort. Zrobiłam też muffiny, a ten mi jeszcze wymyślił, że pojedziemy nad morze więc robię obiad na jutro ...uff :). P.S. tort będzie za....bisty :D
 
reklama
Pochwale się tortem , oczywiscie kupiony :)
1472210352-b2doez.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati śliczny , ja już też wczoraj wyslalam zamowienie na torta + własny " pomysł " a do tego jeszcze 10 muffinek będzie [emoji4]
Az się nie umie doczekac , kuzde 20 osob będziemy mieć , gdzie ja ich pomieszcze [emoji33]

agnesis przewolne te testy ... Ale kreska byla i to widoczna mega szczerze pojebane to ....

Tęczowa przepadł haha [emoji23]




wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Helloł!
Agnesis spoko przed Tobą kolejny miesiąc
Anula witaj :*
Dżoł z tego co ja wiem to bakterie mają znaczenie przy poronieniach.U jednej kobiety będzie ok, a u drugiej kończy się źle :/
Bum szogunie gdzie ten Twój okres?:)
Rene smutna historia, ale teraz już będzie dobrze na pewno. Ufaj w to!

Ja dziś od rana latam jak kot z pęcherzem, bo jutro mój Mąż ma urodziny i robię tort. Zrobiłam też muffiny, a ten mi jeszcze wymyślił, że pojedziemy nad morze więc robię obiad na jutro ...uff :). P.S. tort będzie za....bisty :D

Mi ginka mówiła, że tego ciężko uniknąć. Ja ciągle miałam nawracające - cokolwiek bym nie robiła. Piłam żurawinę, łykałam wit. C, dużo piłam, siusiu po stosunku itp. O kant tyłka można sobie było wsadzić :) I tak całą ciążę jechałam na Urosepcie.
Co do poronień tak, ale w określonych przypadkach bakterii : chlamydia, trachomatis, wirus HPV, ureaplasma, urealyticum, oraz HSV.
Dżoł - urosept jest dobry. Możesz spróbować z wit.C. Jeśli zaczniesz odczuwać dolegliwości jakieś to do lekarza po antybiotyk.
Agnesis - :(
Nati -
piękny tort - teraz to dosłownie smaczne dzieła sztuki :)
 
Ostatnia edycja:
agnesis a który ty masz dc ?

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
reklama
Do góry