reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Bum a lutke bierzesz jeszcze czy nie?

Idę maliny zrywać w ramach terapii, bo mi odpierdziela :p
 
Ostatnia edycja:
Nessi a jakos chyba sie z tym pogodziłam , ze nie wiem kiedy @ nastąpi [emoji23]
Tak ide we wtorek [emoji4]

Agnesis a 2 dni pełne wzielam. Dziś jest 3 i raz siegam ale nie biorę i nie wiem tak na prawdę [emoji52]

wff2krhmvaem9yip.png

OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji170][emoji777]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji171]
BUM 30.08 - wizyta u ginekologa
TYNKA 31.08 - wizyta u ginekologa [emoji172]
 
Ale mi dziś niedobrze , a muszę zająć się urodzinami Nadii .

agnesis - no jak beta będzie nie ciążowa to jak nic trzeba ładny list z reklamacja napisać

Oleczka- &&&& za wizytę dziś daj znać

Bum- patrz prawie całe wakacje nie masz @ Ty szczęściaro :-) możesz nad wodę i basen chodzić cały czas :-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nati/misio ja dziś tez kupę sprzątania a chętnie bym w łóżku została. Jeszcze starsza latorosl chyba lewą nogą wstała. Oszalec idzie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurna wyszly mi bakterie i podwyzszone leukocyty w moczu. Nic mnie nie piecze,swedzi,boli itp. Myslicie ze to moze miec wplyw na moje poronienia? Biore teraz troche lekow i to moze od tego [emoji45] agnesis czekam na bete [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurna wyszly mi bakterie i podwyzszone leukocyty w moczu. Nic mnie nie piecze,swedzi,boli itp. Myslicie ze to moze miec wplyw na moje poronienia? Biore teraz troche lekow i to moze od tego [emoji45] agnesis czekam na bete [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Całą pierwszą ciążę miałam taki mocz i nie poroniłam. Zapalenie pęcherza masz ...i wcale nie musi nic piec i szczypać.
 
reklama
Do góry