reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

IMAG0967_1.jpg
Agnesis a owulacyjny jaki robilas? Tez facelle?

Napisane na LG-P710 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak facelle owu i bardzo blada rozowa kreska, czyli negatyw :)
 

Załączniki

  • IMAG0967_1.jpg
    IMAG0967_1.jpg
    61,3 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Bolalo jak cholera,ciezko bylo mi chodzic,bo bolalo , szczypalo..Nie mowiac juz o paluchach, wkurwiaj...e to bylo ;)
Agnesis ktoregos razu uda ci sie kochana.
Nessi przykro mi ze kociak cierpi..
A co do filmiku ahahaaa to bola mnie dwa zeby ale ciazy ni ma !! [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Ale bol od czego innego... :)

Inviato dal mio ALE-L21 utilizzando Tapatalk
 
Agnesis to zycze szybkiego znalezienia pracy :)

Evee, biedna :(

Nessi szkoda kotka. Strasznie nie lubie jak mi zwierzatko cierpi bo biedne nie powie co mu jest :(

Ja juz po kontroli :) wszystko okej. Lekarka powiedziala, ze nie jak chcemy to mozemy starac sie od tego cyklu, nie ma przeciwskazan. No i, ze jestem po jednej straconej ciazy to przysluguje mi USG w 7tc i to w szpitalu bo normalnie pierwsze USG jest w 10tc w Centrum Badan.
To tyle.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry