reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

Osinka głębokie i szczere wyrazy współczucia:-:)-:)-( niech babcia spoczywa w pokoju
[*] Trzymaj się, przytulam.... kari ja tam nie uważam że jesteś wyrodną matką, to ze sostawisz 2 dzieci na 2 dni z ojcem to nic złego, leć na ten ślub i nicczym się nie przejmój :tak: abed współczuję, wracaj szybko do zdrówka Tygryseczek rób dalej te testy wkońcu pokaże się druga kreseczka:tak: trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kari sama sobie tych dzieci nie zrobiłaś, to jest jego obowiązek, żeby ci pomagać w każdej sytuacji. Nic mu się nie stanie jak dwa dni zaopiekuję się dziećmi, jak ty będziesz się dobrze bawiła :blink: W końcu to ślub i wesele twojej siostry, także odrzuć wyrzuty sumienia na bok i szykuj się na weselicho :tak: To ty też masz kawałek w Polsce, bo ja z Okęcia jadę samochodem jeszcze ok. 4 godzin do rodziców :shocked2: Koszmar droga, ale jaki finał ;-)

abed dużo zdrówka życzę, wracaj szybko do pełnego zdrowia
 
Osinka kondolencje.... trzymaj sie

Noealka wielkie gratulacje i czekamy na zdjecie!!!

Roxii ciesze sie ze skan rozwial chociaz troche twoje obawy a teraz niech fasolka rosnie zdrowa!!!

kari ja mysle ze adas bedzie bardziej tesknil niz drugi maluszek, smutne to ze masz niby tyle rodziny meza obok a tak na prawde z problemami zostajecie sami, nie przejmuj sie nimi i ignoruj ich komentarze

abed ja rowniez zycze powrotu do zdrowia!
 
podbudowalscie mnie i juz nie mam na nowo zadnych watpliwosci. A jak J ma jakiś problem to niech zapłaci za kolejny bilet dla Adasia (bilety na czerwiec sa mega drogie) a małego zostawie z przyjaciolka ktora nawet sama sie zaoferowala. Łaski nie robi żadnej a i tak nie powstrzyma mnie przed lotem na ten weekend. Choc i tak wiem ze ostatecznie zostanie z nimi, tylko musze mu pokazac ze jego gasdanie i tak nic nie zdziala.

yas rodzina mojego J mnie nie za bardzo lubi :sorry2: oni mają całkiem inne podejście do zycia ode mnie. Uwazaja ze moj J jest biedny bo pracuje i ja mu jeszcze karze czasami sprzatac albo sie dzieckiem zajac. Sama wychodze z domu gdzie moja mama nauczyla tate ze ona robi wszystko i moj tata nigdy w zyciu nie posprzatal a po latach uslugiwania mu w domu, w momencie jak jest na emeryturze nie widzi nic zdroznego w tym ze on nadal lezy i odpoczywa a mama zapierdziela przy dzieciach (wnukach i synu ktory ma 11 lat), przy garach i nie ma prawa byc zmeczona. Ja tak nie chce wiec staram sie "wychowac" swojego J tak jak mi pasuje a nie jego rodzinie. Kiedys po klutni jasno mu doradzili na moj temat "zostaw ja w cholere z dzieciakiem i plac groszowe alimenty a ty bedziesz sobie zyl jak krol". Super są :-D
 
Dziekuje dziewczynki!
Musze sie w domu przy Agatce trzymac, nie moge plakac no ona bardzo przezywa, spac w nocy nie moze itp... Maz zabral ja dzis do miasta a po poludniu na spacer to mialam swoj czas na oplakiwanie Babci. :(

Dzis i jutro w pracy jestem... Nie moge nie pracowac 2 tyg.. Proza zycia... :-/
 
Czesc!Jestem nowa:-) W 5 tym tygodniu ciazy,mama 4 letniego Fabiana,mieszkamy w Bracknell,na zachod od Londynu.Pozdrawiam wszystkie staraczki!
 
Osinko trzymaj się kochana, popłacz sobie trochę to zawsze przynosi jakąs ulgę, współczuję ze jeszcze musisz w tym stanie chodzic do pracy, no ale jak trzeba to nie ma wyjścia:sorry2: przytulam mocno....
Kogasica witaj! gartulacje!:-) długo się staraliście o dzieciątko???
 
dziewczynki u naszej Noelki wszystko w porzadku :-)

patrzcie i podziwiajcie!!! (prosila mnie zebym pokazala Wam to cudo) :-)

image_1365325523352126.jpgimage_1365325549864274.jpg

serce sie raduje... :)
 

Załączniki

  • image_1365325523352126.jpg
    image_1365325523352126.jpg
    30,8 KB · Wyświetleń: 44
  • image_1365325549864274.jpg
    image_1365325549864274.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 46
Osinka dzięki za zdjęcia maluszka, jest przecudny!!!!! pogratuluj ode mnie Noelce i jej mężowi, przekaz że mały jest przesłodki i że życze im wszystkiego najlepszego!!!:-) a zdradziła imię tego przystojniaczka????
 
reklama
Do góry