reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

loczkis ja robie identycznie z tymi testami kupuje na zapas bo niby oszczedzam na nich w ten sposob. ale jak te2ostatnie zuzyje to nie kupie juz zadnych testow na zapas. niby sie nie zalamuje ale humor trace po nich. e tam co ma byc to bedzie, w grudniu ide do kliniki i zobacze co mi powiedza, jeszcze tylko musze im mocz zawiesc w przyszlym tygodniu.

wybiore sie dzis chyba na bonda do kina ale to dopiero drugi dzien to bedzie masakra w kinach - tlumy pewnie.
 
reklama
trzymam kciuki za Was dziewczyny :) spakowalam sie... wszystko w aucie, o 2 jedziemy na prom i FRANCJA!!! wracamy w poniedzialek poznym wieczorem... chce tu widziec same suwaczki :-D:-D:-D
u mnie TE dni, wiec musimy koniecznie zaszalec,oby nie jak Agitatka :cool2:

zmykam kapac corcie, musze ja zapedzic do spania... trzymajcie sie kochane!!!

ROXI powodzenia w poniedzialek!! obys miala mase dobrych komoreczek :)


Moja droga w takim razie udanego wypoczynku, ooo tak szalejcie, ale nie z takimi skutkami jak ja ;-);-)
 
yas i loczkis widzę, że też jesteście takimi krejzolkami jak ja, Też mam pełno testów, pochowane w każdym kącie :-):-) Trzeba mieć pod ręką na wypadek nie przyjścia @ Oby w tym cyklu się pojawiło, to co chce widzieć :tak::tak:
yas na pewno za wcześnie zrobiłaś, a który to twój dzień cyklu??

Powtarzam to sobie jak mantrę - nadzieja umiera ostatnia :tak::tak:
 
Agitatka to 26dc - ja zawsze mam nieregularne ale po clo jak w zegarku a teraz bylam na clo wiec 29dc wypada we wtorek. przez kolejne 3miesiace nie biore clo. no i tobie zycze zebys zobaczyla to na co czekasz :-)
a w koncu kazda z nas pokolei :-)
 
yas ja myślę, ze za wcześnie zrobiłaś ten test:tak: najwcześniej powinno się robić w dniu spodziewanej @, bo wcześniej nie zawsze wychodzą, miejmy nadzieję że we wtorek będą dwie keseczki:tak:
loczkis ładne objawy, typowo fasolkowe;-) trzymam mocno kciuki &&&&&&&&&
Pam dzięki :-)

A ja mam juz dość, czuję się fatalnie:dry:jajniki mnie tak napierniczają, ze ledwo chodzę, brzuch ciągle nabrzmiały i obolały:no: Masakra nie wiem jak dozyję do wtorku, dobrze że jeszcze tylko jutro do pracy i wolne. Niech mi robią już tą punkcję bo eksploduje!!!:-D
 
Roxii przykro mi, ze tak zle sie czujesz :-(
a ja sie smieje, ze mam ciaze urojona :-D:-D:-D niech ten tydzien szybko zleci :-D:-D ja tez mam od jutra dwa dni wolnego, ale moj M sie rozchorowal, wiec raczej czeka nas siedzenie w domku :-(
 
Loczkis dzięki:-) spoko jakoś daję radę, jeszcze trochę, jakoś się przemeczę;-)
Zyczę zdrówka dla twojego M niech się tam kuruje chłopak!!!:tak:
 
czesc dziewczyny :-D ale tu dzisiaj pusto :-D nawet nie wiecie jak sie ciesze, ze mam 2 dni wolnego pod rząd :tak: dawno tak nie mialam :-):-) milej niedzieli, ja sie kuruje, bo wczoraj zaszalalam troszke i meczy mnie KAC MORDERCA :-D:-D:-D
 
hehehe...cicho i pusto, w końcu niedziela. Ja mam chwile przerwy, synek lepi z ciastoliny, mężulek coś tam robi na górze ;-) Ja ugotowałam rosół, od dawna za mną chodził :blink::blink: Idę kawusie zaparzyć.
Ah..te moje krwawienie to były tylko otarcia, wczoraj sprawdziliśmy i nic :-):-)

Loczkis odpoczywaj, oj ja już dawno nie miałam kaca ;-) Niby się mówi, czym się zatrułeś, tym się lecz, ale ja nigdy tego nie stosowałam, bo na drugi dzień nie mogę patrzeć na %%% i zawsze sobie powtarzam już nigdy nie będę tyle piła...i tak do następnego razu :-D
 
reklama
jak tam humorki po weekendzie. ja leniuchowalam i w koncu do kina sie nie wybralam tez. jak ja nie lubie tych kilku dni przed okresem bo to taki czas niepewnosci. jak na razie dalej bezobiawowo u mnie w jedna i druga strone. niech juz bedzie wtorek i wszystko sie wyjasni...
 
Do góry