reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

trzymam kciuki za Was dziewczyny :) spakowalam sie... wszystko w aucie, o 2 jedziemy na prom i FRANCJA!!! wracamy w poniedzialek poznym wieczorem... chce tu widziec same suwaczki :-D:-D:-D
u mnie TE dni, wiec musimy koniecznie zaszalec,oby nie jak Agitatka :cool2:

zmykam kapac corcie, musze ja zapedzic do spania... trzymajcie sie kochane!!!

ROXI powodzenia w poniedzialek!! obys miala mase dobrych komoreczek :)
 
reklama
Osinka ale Ci fajnie, życze wam miłego, udanego i owocnego weekendu:-) bawcie się dobrze i zaszalejcie, byle nie zabardzo:-p;-)
Ja niestety mam weekend pracujacy:dry: ale już poniedziałek i wtorek wolne, a potem jak wszystko pójdzie zgodnie z planem to 2 tygodnie chorobowego, ale się wybycze!!!:-D
 
Osinka udanego urlopu :-D
tygryseczek ja tez trzymam kciuki :-)
a ja wam powiem dziewczyny jak ja sie dzisiaj wkurzylam!!!! miesiac temu moj M mial wypadek samochodowy. mielismy ubezpieczenie, wiec pokrylo straty i myslalam, ze sprawa sie juz zakonczyla. dzisiaj dostalam rachunek ze strazy pozarnej (przyjechali razem z karetka na miejsce zdarzenia) zgadnijcie ile???? 1350 euro :szok::szok::szok::szok: no bylam w szoku. przyjechali na miejsce ratowac zycie, i ja musze teraz za to tyle zaplacic???? mam nadzieje, ze moje ubezpieczenie to pokryje, bo jak nie to nie wiem co zrobie :wściekła/y: normalnie szlak mnie trafil :wściekła/y::wściekła/y:
 
Loczkis powinno pokyrc.... ale powiem ci ze to tyle kosztuje niestety.... ja gdyby nie ubezbieczenie i medical card to teraz bym pewnie trawe z ogrudka jadla i byla bezdomna bo operacja mojej stopy kosztowala 25tysiecy euro.... tyle ile moj ojciec zarabia rocznie...

Roxii co do twojej skory to ja tez tak mam... podrapie sie i jakby mnie ktos biczem walnol i po kilku minutach znika tylko mi takie czerwone linie zostaja... i mam tak na calym ciele... jakos nigdy sie tym nie przejmowalam za to zawsze wygladalam jak ofiara przemocy :-D z tym ze mnie, kiedys bo teraz juz nie, strasznie to bolalo takie drapanie... teraz jest juz bez bolu ale linie i zadrapania sa :-D ja bym sie nie przejmowala zbytnio chyba ze naprawde ci to przeszkadza to do dermatologa raczej
 
Osinka udanego weekendu.

Dziub to dobrze ze cos sie ruszyla i zaczeli robic jakies badania.

ja mam okres dostac we wtorek ale dzis zrobilam test i negatywny. to dlatego ze mam zawsze test pod reka i mnie kusza. jeszcze zostaly mi dwa, pozbede sie ich i juz wiecej nie kupie. dalej zero objawow i ciazowych i okresowych tylko od czasu do czasu jajnik lub w dole brzucha pobolewa ale coraz mniej niz tydzien temu.

sloneczko piekne swieci za oknem ale jak wyszlam to zimno strasznie.
 
reklama
yas mnie tez testy strasznie kusza ;-) ja je kupuje w zestawach razem z testami owulacyjnymi, wiec mam juz ich w domu chyba z 15 :-) probowalam nie miec, ale jak tylko mnie naszlo, to lecialam do apteki i placilam 3 razy wiecej :-D wiec juz z dwojga zlego wole miec w domu te tansze :-D najlepsze jest to, ze czasami mowie sobie, ze nie ma szans, zeby testy juz cos pokazaly, a o tak je robie :-D dobrze, ze chociaz sie nie zalamuje jak wychodzi mi negatywny ;-) wiem, ze to straszna glupota, ale nie ma na to rady ;-)
ja mam od wczoraj powiekszone piersi, i mdli mnie od kilku dni, ale to raczej od Duphastonu, wiec staram sie nie nakrecac. i to ciagniecie w dole brzucha tez mam od kilku dni. wczoraj wieczorem zaczelo mnie cos bardzo kluc, ale tylko przez kilka minut, i nie bardzo wiem, co to moglo byc :confused: pozdrawiam, i oby we wtorek test wyszedl pozytywny :-)
 
Do góry