reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Dziękuję :*
Dzisiaj rano zrobiłam jeszcze jeden i też były dwie krechy :D!
Do lekarza umowie się chyba dopiero na przyszły tydzień, teraz nie ma co się spieszyć.

Miłego dnia!
 
Suzanne jeszcze raz wielkie gratulacje, poprosimy o fluidki

tygryseczek a tak się zastanawiałam jak tam u Ciebie, przykro mi, ale póki nie ma @ nadzieja jeszcze jest <przytulam>

Zostało 5 dni :-):-):-):-):-):-):-):-)
Trochę się obawiam tego wyjazdu, bo to jakby nie było są wizyty u lekarza. Od poniedziałku synka muszę zawieźć do kardiologa na echo, we wtorek sama mam do gina, a we środę neurolog i tu się boję, żeby nie chciała mu robić tomografii...Na pewno wszystko będzie dobrze, muszę być dobrej myśli.Ooooooo
 
tygryseczek a ktory to dzien cyklu? moze za wczesnie zrobilas test?
Agitatka szykuje ci sie "szpitalny" urlop, mam nadzieje, ze wszystkie wyniki beda ok!!! :tak:
ja musze sie wam pozalic, ze mam juz dosyc Duphastonu :wściekła/y: brzuch mnie dalej bardzo ciagnie, mam juz tego dosyc :-( mam nadzieje, ze jak w srode go odstawie, to mi przejdzie. nie wiem czy w nastepnym cyklu sie na niego zdecyduje :no: tym bardziej wspolczuje Roxii, nie wiem jak ty sobie radzisz ;-)
a co u reszty dziewczyn? Dziub, co u ciebie? pam jak tam przeprowadzka?
 
Ostatnia edycja:
a ja zrobilam test i tez jedna kreska i to juz na stowe dwoch kresek w tym cyklu sie nie zrobi, smutno mi ale sie nie zalamuje - jeszcze sie uda:-).
udanych urlopow w polsce zycze no i Roxii tobie sie teraz naleza 2 kreski wiec trzymaj sie mocno :-).

loczkis moze u ciebie rzeczywiscie ciaza bo takie ciagniecie to jeden z objawow:-)

ja swojego ciala wogole nie potrafie rozgrysc.w tamtym miesiacy biust mnie bolal bardzo i nic w tym miesiacy bez objajowo i tez nic.
 
Ostatnia edycja:
yas kurcze szkoda, ze się nie udało:sorry2: dobrze że się nie załamujesz, walcz dalej, napewno niedługo się uda:tak:
tygryseczek prztulam mocno....:-(
Suzanne jeszcze raz gratulacje!!!!!:-)
loczkis no własnie może się udało i fasoleczka się lęgnie z tąd takie objay hmm??;-) Bardzo Cię boli???

U mnie w miarę w porządku, brzuch dalej boli, ale już sie chyba przyzwyczaiłam, jakos daję radę:tak: wczoraj o 23:30 wzięłam juz ostatni zastrzyk na wowołanie owulacji no i czekamy... Jutro punkcja, ale jakos nie stresuje się tym zabardzo, najbardziej przeraza mnie narkoza, strasznie tego nie lubie... No i potem pewnie bede cała obolała:sorry2: ehh masakra ile my musimy znosić tylko po to żeby być w ciąży, a i tak nie ma gwarancji, to tylko trzydzieci parę procent sznas.... a niektórzy idą do łóżka, chwila przyjemności i jest ciąża. Na codzień się nad tym nie zastanawiam, ale czasem jak o tym pomyślę to przykro mi się robi że jak tak nie mogę...:sorry2:
 
Suzanne serdecznie gratuluje! To musi byc cudowne uczucie zobaczyc upragnione 2 kreski! Wy sie dlugo chyba nie staraliscie? ;)

Loczkis slonce, moze nie bedziesz musiala niczego brac w przyszlym cyklu bo on nie nadejdzie? Trzymam kciuki za Twoja fasolke &&&

Dziewczyny, jesli chodzi o objawy to nie polegajcie az tak na nich, prawda jest taka, ze organizm w kazdym cyklu przechodzi przez to samo niezaleznie czy jest w ciazy czy nie, macica i tak sie powieksza przygotowujac sie na ewentualna ciaze, temperatura jest podwyzszona przez progesteron, dlatego powiekszaja sie i bola piersi... Stad bolesne ciagniecia w dole brzucha itp. Ja 'czekajac na ciaze' naczytalam sie o objawach innych dziewczyn i takie same mialy te w ciazy jak i te ktorym sie nie udalo :( i u mnie bylo tak samo, w wiekszosci cykli strasznie nabrzmiale i obolale piersi juz kilka dni po owu i bule podbrzusza kilka dni przed @, zawrotu glowy, czasem nudnosci.. Mialam cykl bezobjawowy i nic. Mialam 2 cykle, w ktorych wszystko pojawilo sie wczesniej, juz kilka dni po owu, do tego koszmarna zgaga codziennie przez 5 dni przed ostatnia @ i nic :( wiec nie nastawiajcie sie ani na ciaze ani na @, badzcie spokojne i usmiechniete, to najwazniejsze! Wkoncu i nam sie uda :D

U mnie przedziwnie spokojnie, wchodze codziennie zeby poczytac co u Was, ale to tyle. Niemierzenie temperatury dalo mi dziwny dystans do tego wszystkiego, bo juz nie budze sie z mysla o staraniach. Tak samo z siebie uspokoilo mnie, polecam tym ktore mierza od jakiegos czasu, duzo przyjemniej bez tego! W ta srode maz daje armie do badania, jest przerazony haha! A ja za 2 tygodnie na pobranie krwi, moze cos sie wyjasni? Trzymajcie kciuki zebysmy byli silni i zdrowi xx

Poza tym kupilam sobie przesliczne kozaczki, mala rzecz a cieszy! Mam ochote byc caly czas na zewnatrz czy slonce czy deszcz!
 
reklama
tygryseczek, yas - smutno że sie nie udało. Nie poddawajcie się!

Dziewczyny aż wstyd się przyznać ale my pierwszy miesiąc sie staralismy, dlatego też troszkę jestem zaskoczona że się tak szybko udało. Trochę wymeczylam mojego męża, bardzo milo wspomina ten okres;).

Przykro mi jak czytam ile niektóre z was muszą znosić żeby mogło się udać. Mam nadzieję że każda z was zobaczy w końcu 2 wymarzone krechy!! Dzielne z was babki!

Przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Do góry