reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Hej dziewczynki! jeszcze nie nadrobiłam zaległości ale napewno na dniach to zrobię;-)
Ja już po urlopie, wczoraj wrócilismy, było superrr!!! Słońce, upał, piekne widoki nie da się tego opisaći! jestem mega zadowolona i naładowana pozytywna energią. Niestety już jutro do pracy, ale mi sie nie chce:dry: trzeba się otrząsnąc i wrócić do szarej rzeczywistości..:baffled:
Dla zainteresowanych wrzuciłam fotki na fb więc można nacieszyć oko pięknymi widokami, ja te zdjęcia juz oglądałam setki razy:-p
A jak tam u was dziewczynki????
 
czesc Roxii :-D fajnie, ze urlop sie udal, a juz nie moge doczekac sie swojego, a to jeszcze miesiac :-D u mnie dzisiaj zimno, od kilku dni juz grzeje, bo w domu jest strasznie zimno :-(
 
Czesc Roxii :) Super, ze urlop sie udal i ze odpoczelas :)

U mnie ok w sumie, ladna pogoda tylko zimno strasznie. Loczkis, ja tez juz chyba od tygodnia grzeje, nie caly czas, ale popoludniu juz nagrzewam domek, coby na wieczor bylo milutko :)

Dzis dostalam ofocjalny list ze szpitala, ze mam drozne oba jajowody i ze jak nie uda nam sie zajsc do czerwca 2013 to mamy sie zglosic ponownie a oni rozpatrza czy kwalifiluje sie do jakiegos leczenia wspomagajacego lub ewentualnie do zaplodnienia pozaustrojowego, i na ile NHS moze to finansowac.
 
witaj ROXI!!! nie zazdroszcze powrotu do rzeczywistosci...

ja w maju wkurzylam sie na pogode, lalo non stop, iw ciagu jednego popoludnia podjelam decyzje - jedziemy na majorke... po powrocie znowu do deszczu bylo jeszcze gorzej :-D

edith2602 to dobrze chyba... moze w tym czasie nie bedzie Ci potrzebna pomoc NHS i uda Ci sie zaciazyc, czego Ci z calego serca zycze...
 
reklama
loczkis u nas tez strasznie zimno i czasem trzeba juz włączyc ogrzewanie:baffled: Ja chcę z powrotem na Gran Canarie!!!!
edith super że jajowody drożne, to dobra wiadomosć:tak: mam nadzieję że nie bedziesz musiała czekać na leczenie i do czerwca uda Ci się zafasolkować!:tak:
Osinka wysłałam Ci prywatną wiadomość;-)
 
Do góry