reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Patuska to ja zaciskam kciuki u rak i nog i wierze ze jutro tempka bedzie u gory a test nie zostawi watpliwosci.
 
reklama
Hej :*

Patu$ka i jak dzisiaj?? Jak tempka i przede wszystkim jak test?

Ja dziś zmarzłam w nocy bo spałam tylko pod kocem :-) kołdrę skopałam w dół łóżka bo mi było za gorąco a później rano obudziłam się prawie jak kostka lodu hehe :-)

Nuuuśka :-D:-D

Miłego dnia :*
 
Hej! Jak widac tempka poleciala to juz nawet nie testowalam. Czekam na ta wredna @... A wczorajszy test to chyba omam byl...

No coz... nie pierwszy raz musze przyjac porazke...
 
Kurcze Patu$ka :-( a wykres naprawdę obiecujący był... Na razie @ nie ma więc iskierka nadziei jeszcze jest :-) może owu była jednak później niż zaznaczyłaś...

Nuuuśkai co, idziesz do ginki? Wygląda że może jednak owu...
 
Patuska ja mimo ciazy kiqlqm spadek..a jak tam byl cien to nadzieja nadal jest. Sprobuj moze przy swietle dziennym sdjecie zrobic.
Trzymam dalej kciuki.
 
Patuśka zrób foę wczorajszego testu. Ocenimy czy omam:) U Akuku był już po pozytywnych testach mega spadek, a Emilek jednak jest:)
 
z wczorajszego testu jak wysechl to nic nie ma nawet ta kontrolna kreska jakos zbladla...

Natka tak mysle ze jednak ta owu mogla byc 15 dc jak zwykle... i @ byla by w terminie dzis.

Boli mnie podbrzusze...wiec mnie pewnie zaleje.

Ah szkoda slow czasem..ja to ja ale Ł. mial takie nadzieje... I znowu obwinia siebie o wszystko. Musze to przetrwac. @ minie i znowu beda nadzieje:)
 
reklama
hej hej :-)

kasiol, tysia
gdzie nam dzisiaj zaginęłyście? :-)

nuuuśka i jak, byłaś u ginki?

ja wzięłam się trochę za pisanie pracy mgr, ale już mam dość na dziś ;-) także teraz pora na relaks :-) strasznie mnie irytuje to, że dosłownie codziennie boli mnie brzuch albo jajnik :/ robi się to naprawdę uciążliwe choć ból tylko chwilami jest dosyć silny, a tak to generalnie jest to ból do zniesienia... no ale jest! :/ dobrze że jutro piąteczek, wreszcie będzie weekend i trochę odpoczynku i możliwość dłuższego poleniuchowania w łóżku :-) niby jestem dopiero tydzień w pracy bo wcześniej miałam kilka dni wolnego ale już jestem wykończona. Szkoda gadać.
Ale dziś jęczę i marudzę... przepraszam :-)
 
Do góry