reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
paulinka nawet cienia cienia cienia...no nic kompletnie. Wiec chyba owulka byla tego 15 dc i @ przyjdzie w terminie.no chyba ze mocz byl za bardzo rozcienczony albo co...bo to jednak wieczor....

No nic jak jutro temperatura nie spadnie to zatestuje jeszcze raz,a jak poleci to nie bedzie sensu. Chociaz juz z tego wszystkiego chyba, brzuch mnie zaczal @ bolec...


Przyzwyczailam sie do porazek juz...
 
Patuska.................kurde, no ale jak to negatyw???????????????
Trzymam mocno kciuki nadal. Moze po prostu za wczesnie.
 
Kurde, może faktycznie mocz za bardzo rozcieńczony.. Bo przecież tempka naprawdę obiecująca.. Powtórz rano kochana!! Trzymam kciuki żeby tempka się utrzymała i test wyszedł pozytywny :-)
 
Patuska ja mam nadzieje ze za wczesnie na test wieczorem i ze jutro na porannym beda dwie kreski. Trzymam kciuki.
 
reklama
Dziekuje Kochane! Ze czekalyscie... i ze jestescie!

Jestem Wam bardzo wdzieczna za wsparcie :* :* :*


No to czekamy do jutra ale cos czuje ze jutro poleci....i znowu od poczatku....


wytargalam ten test jeszcze raz i albo ja mam omamy albo widze bladziocha...nie wiem juz sama,moze jak wyschnie bedzie lepiej widac albo mi na glowe padlo. aparat naswietla mi lampa to miejsce a bez lamy nie widac jak robie foto. No nie wiem czekam do jutra.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry