reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

reklama
Nuuuśka u Ciebie chyba możemy uznać że owulacja była :-) widzę że duphaston bierzesz- czyli byłaś u ginki? Co mówiła?
Co do moich objawów to nie nastawiam się bo to chyba nic nie oznacza- (.)(.) często bolą po dupku, a brzuch to sama wiesz że może oznaczać wszystko. Nie wiem, ogólnie czuje się dziwnie, nie wiem czy jakieś przeziębienie mnie nie łapie. A rano mi krew z nosa leciała ale na szczęście nie mocno i dosyć krótko. Hmmm..
A powiedz mi kochana bo Ty się trochę znasz na witaminach i suplementach- czy jak biorę ten vitaminer i w nim jest niby 125% dziennego zapotrzebowania na wit. C to czy oprócz tego mogę brać jeszcze dodatkowo wit. C- tak profilaktycznie przeciw przeziębieniu. Z tym że wit C mam albo 200 albo 300mg, nie pamietam bo w pracy jestem :-)

Kasiol mam nadzieję że dziś już lepiej?
 
natka nie kochana nie bylam u gin, mialam cale jedno opakowanie z zeszlego miesiaca, wiec biore od wczoraj przez 10 dni a za 10 dni odstawie, zrobie testa zeby nie bylo, ale bardziej tu mi chodzilo o to, zeby @ po Nim wywolac :blink:
Co do witamin, to co oni pisza na opakowaniach to jedno, wszystko zalezy ile masz mg w 1tabletce Witaminy C ? :happy2: Ja w tej chwili biore 500mg dziennie ale bralam i 1000mg :blink: zla jestem caly czas na siebie, ze mimo wszystko nie mialam tesciorow, tak to bym wiedziala ze owu w poniedzialek, mozna by bylo jeszcze poprawic a tak to jedna wielka dupa :-(a enod na pewno bylo mega grubasne przy tak poznej owulce :-( i szkoda wielka !!
 
witam.

Patuska - widze ze @ nie ma :-) kiedy testujesz jeszcze raz?


Nuuuska - takiego cyklu to jeszcze nie widzialam..... :baffled:
kosmos po prostu :-D

Moje wyniki..... Dzwonilam do gina, kazal nie robic ponownie. Jesli @ przyjdzie to mam na poczatku cyklu spr prolaktyne z obciazeniem zeby potwierdzic czy rzeczywiscie ejst za wysoka czy nie. Jesli tak to bedziemy zbijac, Leki na obnizenie prolaktyyny mozna zaczac brac w dowolnym dniu cyklu.
Progeteronem mam sie nie przejmowac bo w fazie luetealnej moze byc bardzo wysoki. To tylko na plus ze tak urósł. Jak @ przyjdzie mam tez progesteron w pierwszej fazie cyklu sprawdzic zeby sie upewnic ze jest w normie. W przypadku progesteronu żle jest jak ejst za wysoki w fazie folikularnej i za niski w fazie lutealnej. Inne wyniki nie przeszkadzaja.
Ehhhhh .... Się rozpisałam. Ale co ja sie anczytalam o badaniach hormonalnych przez te dwa dni...... Okazuje sie ze normy normami, a zycie i tak swoje.....
 
Hej,hej!

No @ nie ma,ale PMS w pelni...brzuch boli caly czas ale zeby cos zakrwawilo ciezko....

Mogla by albo przyjsc juz albo niech spada na jakis rok.

Jak do jutra sie nie pojawi to moze zatestuje w niedziele.
 
Patuśka u Ciebie dzisiaj 18 wyższa tempka:)))))))
Nuuśka he he Twój wykres to jest szalony, ale dobrze, że owu w końcu się pojawiła:) Nic tylko trzymać kciuki:)
Natka mi w szczęśliwym cyklu też leciała krew z nosa- jak nigdy:)
Tysia a ja jednak życzę, żebyś nie musiała, a raczej nie miała okazji sprawdzać hormonów na początku cyklu:) Kiedy masz termin @?
Kasiol a co takiego wczoraj się stało?
Akuku jak Emilek?


U nas dzisiaj kolęda.... Nie lubię:((( Ale podobno ten ksiądz tylko wchodzi, bierze kopertę mówi "ładnie w domu macie" i już go nie ma:)
Mikołaj miał jelitówkę, ale już mu przeszło no i apetyt wrócił, bo przez ostatnie dwa tygodnie to jadł jak ptaszek, a więc wygląda jak komar wyścigowy teraz:((( Tymek zaczyna coraz częściej kopać- wieczorami, w nocy i nad ranem, w dzień szaleństwa nie ma. Ale tak mnie to cieszy:) Realnym dzidziusiem się dla mnie stał.

Aha no i równo połówka u mnie:))))
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka Vitaminer ma z tego co sprawdziłam w internecie 100mg wit. C, a ta którą mam w domu ma 200 albo 300 mg- nie pamiętam. Czyli mówisz że spokojnie mogę wziąć dodatkowo jedną wit. C?
Co do dupka to trzymam kciuki żeby w takim razie wspomógł w zagniezdzeniu :-)

Tysia to najlepeij powtorz w 2-4dc, ja tak na początku cyklu właśnie badałam :-)

Patu$ka mimo wszystko nadal trzymam kciuki :*

Paulinka Ty mnie już tak nie nakręcaj hehe :-) choć chciałabym żeby krew z nosa była dobrym znakiem ;-)
Ty juz polowka.. Ale leci ten czas :-)
Co do kolędy to ja mam w przyszłym tyg ;-)
 
Ostatnia edycja:
nusska ale starania masz w czas:) najlepiej dzień przed ovu i na dodatek po dłuzszej przerwie-więc z tego bobo może być bez dwóch zdań:-D
natka trzymam kciuki cały czas :rofl2: ja przy przeziębieniu-lub jak mnie bierze biore mega dawke witaminy c-po kilka tabletek-jak mi sie wyciscie 5-6 sztuk, taka terapia bardzo pomaga:) kiedyś czytałam o witaminie c-ze duże dawki bardzo szybko leczą:)
patuśka oby małpiszon nie przylazł, dale tempka na poziomie drugiej fazy:-D

tyśśka oby badania nie były potrzebne:)

wczoraj dowiedizelismy sie ze tesc ma guzka, na szczescie jest mały ale co i jak dowiemy sie dopiwro za miesiąc-bo zdjecia musimy powturzyć, a teraz ma zapalenie spojówki z którym nie przyjmą go na badanie:-(
 
reklama
kasiol ale guz czego ?? moze nie jest to nic groznego nie martw sie kochana na zapas !!
Co do mnie - ja wiem ze szanse sa zawsze ale ja chyba z natury uwielbiam wszystko planowac - taka moja wada i jak cos sie dzieje poza mna to od razu wszystko czarno widze. Ale to luzackie niedziele seksowanie na pewno bylo lepsze niz te wszystkie poplanowane !! :D
kasiol ja przy przeziebieniu biore dawke uderzeniowa - 6 tabletek witaminy C i 2 wapna i po 4 godzinach robie to samo - na noc polopiryna i zawsze pomaga :-)

patu$ ja bym testowala !! kochana nie ma sie co zastanawiac, tempka Ci nie spada, a nawet jak owulacja byla w 15dc to dzis jest juz 16 dzien wyzszych temperatur wiec na co czekasz kobieto ?????? :D

natka jesli jedna tabletka kochana zawiera 100mg to to nic !! :) bierz smialo, dorosla osoba na dobe moze przyjac dawke maxymalnie do 1000mg witaminy C, w skrajnych wypadkach oczywiscie wiecej, ale ja zawsze trzymalam sie tej granicy :blink:

paulinka owu byla a teraz zobaczymy co bedzie dalej :p obawiam sie ze nic ale ze jako nadzieja umiera ostatnia to przede mna niecale 2 tygodnie oczekiwania :blink:

tysia no wlasnie - cykl kosmos :-D dobrze ze gin Cie uspokoil to najwazniejsze, ale tego progesteronu Ci zazdroszcze kochana !! u mnie w poprzednim cyklu 7dpo wynosil zaledwie 18.5 ng co oczywiscie bylo w normie a nawet i poza ale mimo wszystko wiem ze sa wyzsze :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry