reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Patu$ ovufriendem nie ma się co sugerować bo wiesz przecież ze owulkę to on pokazuje jak chce i nijak ma to się do rzeczywistości :-)

Paulinka wow, brzusio już ładniutki :-)

Tysia a kiedy do gina idziesz z tymi wynikami?

Nuuuśka a Ty jutro do tej ginki idziesz? Jeśli to owu to na pewno będzie coś widać na usg :-) a jak nie to da coś na wywołanie :-)
 
reklama
paulinka ladny ten Two brzusio :))

natka nie wiem wlasnie czy pojde. Ona w czwartki nie robi usg, w sumie to wszystko bedzie zalezalo od jutrzejrzej tempki. Jak pojdzie do gory to poczekam bo prawdopodobnie owulacja jednak byla, ale jesli nie to chyba sie przejde do Niej. Jakos sily mnie opuscily :/ moze gdyby jeszcze serducha byly w prawdopodobnym czase owulacji ale jakos wszystko sie poknocilo :/

patu$ i jak i jak ???? kupilas tesciora ?? :D
 
Paulinka - piękny brzuszek ;)

Patuska po test pojechała ;)

natka - nie wiem kiedy pójdę. Zobacze na kiedy beda wyniki jutrzejszych badan. Powinny byc po poludniu, zobacze co tam wyjdzie i zadzwonie sie umowie. w przyszłym tyg @ wiec raczej nie pojde, chyba ze z samymi wynikami.


Czy myslicie ze jest sens robic jutro jeszcze TSH? to bedzie 26 DC. Nuuuska - ty jak zawsze robisz?
 
Ostatnia edycja:
hej hej jestem!

Tesciora kupie wieczorkiem,auto odebralam od mechanika :)

Kupie dwa jeden na dzis jeszcze a drugi na jutro rano :)
 
Nuuuśka jeśli to jednak owulka to serduszko było dzień przed przypuszczalną owu także szansa jest i to duża- czemu mówisz że nie?

Tysia tsh można robić w obojętnie jakim dc więc jak chcesz robić to możesz przy okazji sobie jutro zbadać.

Patu$ to ja czekam z niecierpliwością na wieczorny test i zaciskam kciuki!! :*
 
Patuś już jedź po ten test:)
Natka bo Nuuśka to się o chłopca stara, a wtedy to trzeba trafić w owu:) Więc nie bardzo serduszko trafiło, ale coś myślę, że byle było dzieciątko to i córunia będzie mega cieszyć:) Najwyżej następny będzie facecik:) Chociaż i tak nie jest przesądzona kobietka jakby co:)
 
Paulinka nuuuśka z tego co pamiętam mówiła że najpierw starali się o chłopca ale teraz starają się zadziałać tak żeby się udało, niekoniecznie trafić w chłopca :-)

Patu$ka a o której jedziesz na zakupy?
 
reklama
natka zaraz sie bede zbierac :) odezwe sie napewno po powrocie. Chociaz ja jestem sceptycznie nastawiona. Caly czas mysle z ejutro tempka poleci i pojawi sie @
 
Do góry