reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Natka no jakas inna jestem chyba hehe.

Patuska to kiedy testujesz ?

Pojde sie zdrzemnc chyba.

Ciesze sie ze watek znowu ruszyl.

Emis wola...jak psinka czy kotek hehe..tak mialczy I popiskuje ..a jakie minki robi jak spi..raz usmiech,raz podkowka..hehe
 
reklama
Paulinka Renault Scenic r 2000 juz z mysla o przyszlosci. Z dzieckiem w mini vanie wygodniej :)


Natka no przed @ pobolewalo mnie w krzyzu czasami ale nie az tak :szok:

Akuku Emilek jest przeslodki.

Kiedy zatestuje? Nie wiem tak naprawde,troche sie boje... nie mam auta zeby do apteki skoczyc. Moze jutro mechanik zadzwoni ze moge je odebrac, i wtedy dam czadu na apteke, no chyba ze temperatura mnie zawiedzie i zacznie spadac.
 
Patuska kochana podoba mi sie Twoje podejscie "auto kupione z mysla o dziecku w mini wanie wygodniej" ciesze sie ze mimo tak dlugoego czasu pewnosc ze dzidzia sie pojawi w waszym zyciu Cie nie opuszcza, choc wiem ze czasem masz mysli ze moze sie nie udac, to i tak ciesze sie ze nie dopuszczasz tej mysli do siebie.

Tak Emis przeslodki jest, jak go przewijalam to nasikal sobie do ucha hehh, chyba trenuje trafianie do celu, narazie moczem hehe.
 
Akuku - ;) az sie buzia cieszy jak piszesz o Emilku.....Jejku, kiedy nas to czeka..... :-(

Paulinka - rany, u ciebie to juz polowa ciąży....ale ten czas leci ;)


Patuska - widzisz, dzidzius moze czekal na auto odpwoiednie ;) Jak nic bedzie facet :-D:-D:-D

Coś za dobry humor mam dzisiaj....ciekawe co mi go zepsuje... :confused:
 
Tysia w koncubna pewno sie uda!! Musi.
Jak wam przeszkadza ze pisze o Emilku to mowcie, bede ograniczac.. tylko szczerze piszcie
 
Akuku jak czytam o Emilku to mi się gęba sama cieszy:) Już nie mogę się doczekać kiedy ja znów doświadczę słodkich noworodkowtch minek:)

Patuśka my mamy zafirę i jak dla mnie bardzo wygodna, więc Cię rozumiem:)

Tysia no zleciałą już prawie połówka nawet nie wiem kiedy... Przy połówce Akuku ja zafasolkowałam, więc teraz liczę na którąś z Was:)
 
Ostatnia edycja:
No jestem ciekawa czy w końcu każdej z nas uda się doczekać tego szczęścia co akuku :-) jedno jest pewne- Paulinka- Ty już niedługo się doczekasz :-) pierwsza połowa ciąży przeleciała tak szybko, a druga minie jeszcze szybciej i mały lub mała będą z Wami :-)
 
No tak, średnio co 20 tygodni któras z wątku zaciąża..... Jak teraz Patuska bedzie miala II to ja znikam, nie chce czekac 20 tygodni! :-D:-D

Akuku - no co ty!!!! Pisz i ani mysl uciekać.
 
reklama
paulinka już połowo, o ja czas zaiwania że szok,
patuś my tez chcemy kupić auto ale tak w czerwcu myślę, miało być większe ale sama nie wiem po co;/

co do rozmowy o badaniach wstęp był taki ,że Kalina znów o bracie zaczęła- bo ona wierzy że on sie pojawi-bardziej niż ja, ja że taty ma sie zapytać kiedy bedzie mieć brata, zeszło na to że bedzie sie modlić o braciszka... ale po tej całej sytuacji i modlącej sie o brata Kalinie, pomyślałam ,że dopóki on nie zrobi badań-doputy ja nie czuje sie fer nawet przed Kaliną, bo nie robię wszystkiego. Jeśli wyniki bedą w normie, a dziecka nie będzie -moge powiedzieć jej kiedyś z czystym sumieniem-że naprawde pragneliśmy ... ,zeby nie była sama.
Toteż wysłałam mu link do badań na gg, ale mi nie odpisał. Po pracy udawał ,ze nie widział/nie przeczytał.wraca w czwartek więc wtedy już mu nie daruje-a jeszczę troche to nawet mu tam nie zadzwonie zeby go zarejestrować, zrobi to sam.
Patuś ,natka, nuśśka , tyśka :) coś czuje że zaraz kolejna dołączy do akuku i paulinki:)
 
Do góry