reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Wiecie co, im wiecej czytam tym bardziej głupieje........ Wiecie że moje wyniki mogą oznaczac wczesna ciąże??? :angry::angry::angry:

Norma prolaktyny dla I trymestru jest do 150 ng.ml, Te normy podane na badaniu są dla cykli gdzie ciąży nie ma.
Choinka, jak teraz pomysle to w cyklu w którym zaszłam w ciążę z Aguska tez robiłam prolaktyne z obciazeniem i wyszła ponad norme, ale poki poszlam z wynikami do gina to juz wyszedl i pozytywny test wiec nic z tymi wynikami nie robilismy.....

Ps. jakby co to ja poprosze brzuszek Akuku, bo chcilibysmy synka ;)
 
reklama
Patuś daj nam numer do tego mechanika to bardzo szybko odda Ci auto:) Szkoda, że dzisiaj nie przechowałąś moczu:((( bo może udałoby się jeszcze dzisiaj zrobić:)

Tysia wyczytałam właśnie na necie, że owu mieć musisz, bo progesteron wysoki, ale prolaktyna uniemożliwia zajście w ciążę. Zbije się ją lekami- bromkiem, czymś tam na d - to musi przepisać lekarz i castangusem czy jak się tam nazywa ten ziołowy lek, który brałyście:) A który dzień cyklu u Ciebie?

He he coś czuję, że u mnie brzuch też chłopczykowy:) sami faceci nam się będą rodzić:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, co będzie to będzie. ...... Jutro raniutko powtórze badania., Wieczorem poszukam tych badan co przy Agusce robilam.

Netu wiecej nie czytam bo sie bede niepotrzebnie nakrecac.


PATUSKA - GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u ciebie test to chyba tylko formalnosc ;)
 
Tyska opanuj sie z tymi gratualcjami :-D

Wy jestescie bardziej nakrecone niz ja,ale w sumie nei dziwie sie bo ja to juz zaczelam byc taka obojetnie nastawiona. Tyle razy sie przejechalam....

Paulinka nawet wieczorem moglabym zatestowac 16dpo to juz chyba roznicy nie ma...
 
Badnie robione w 24 DC, dzis 25 dc.
Pik LH był w 15/16 DC. Bardzo wyraźne testy owu.

Postanowione - jutro powtarzam badania i z wynikami uderzam do gina.
 
tysia wyniki rzeczywiście wysokie, ale ja nie wiem czy to źle czy dobrze, trzymam kciuki zeby to była mimo wszystko ciąża. Może zamiast powtarzać te wyniki faktycznie zrób betę?

Patu$ka a nie masz w pobliżu apteki albo w jakimś sklepie w okolicy sprzedają testy? Myślę ze spokojnie możesz zrobić wieczorem, już powinien być wiarygodny :-)
 
wyniki powtórze. Bede miec porownanie czy sa jakies duze roznice miedzy laboratoriami. Z drugiej strony 2 dobry róznicy to tez moze inny wyjsc wynik, ale nie powinno byc drastycznych róznic.

Bety nie bede robic, poczekam tydzien i zrobie test.
 
reklama
Do góry