reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

natka a wy swoje badanka chyba jutro odbieracie dobrze pamietam??? bede mocno trzymac &&&&&&& !! daj koniecznie znac :)

tysia no tak-szczesliwa polowa !! Teraz kolej na patu$ke !! :D a potem..czekamy kolejne 20tyg??:szok:
 
reklama
Nuuuśka nie dziś odbieramy, w sobotę :-)

Kurcze boli mnie coś- ucho albo szczęka i nie wiem jak stwierdzić co ani jak temu zaradzić :-( to chyba ucho bo szczeka bolaca z jednej strony? Hmm...
 
Nussska - twoja temperatura sie rozmyslila? Robilas w ostatnich dniach testy owu?

Natka - super - caly czas do góry.


Odebrałam wyniki:
prolaktyna - 34,9 (norma 5-23,3)
progesteron 42,83 (norma w fazie lutealnej 1,7-27)
wszystko w jednostkach ng/ml

I co to ma znaczyc?:crazy::confused::confused:
 
Chyba musze je powtórzyc w innym laboratorium. Teraz robilam w takim kolo nas, gin zawsze wysyła do Luxmedu ..... Chyba podjade jutro z rana zrobie w Luxmedzie jeszcze raz, zobacze co wyjdzie...... Chciałam złe wyniki - i mam :rofl2: tylko myslalam ze progesteron bedzie niski, dostane Dupka i po sprawie, a tutaj.....

EDIT: wysokie poziom prolaktyny powiazany jest czesto z niskim progesteronem. Wysoka prolaktyna hamuje owulacje. Takze moje wyniki sa bez sensu... Biore sie za robote. Musze powaznie rozwazyc powtorzenie badan,....
 
Ostatnia edycja:
Patuśka kocham Twoją tempkę:)
Natka no zaszalałaś z tą dzisiejszą tempką:)
Kasiol tulę:***
Tysia uuuu jak wszystko wysoko. Wiesz mi się wydaje, że jedne trampki gdzie badania robione bo i tak to wszystko jest duuużo ponad normę... Ale jeśli masz większe zaufanie do tego drugiego labka to sprawdź jeszcze tam, a potem szybko do gina...
Nuuśka no nareszcie jesteś:)
Dziewczyny he he teraz to powinny dwie- ja zarażam połówkowo, a Akuku oddaje brzuszek:))) Jedną główną podejrzaną już mamy- Patuśkę, a teraz poszukujemy drugiej chętnej:)
 
tyśka o rany
ciekawe czy jakbyś prowadziła pomiary tempki- byłoby to widoczne w wykresie-pewnie tak.Który to dzień cyklu u Ciebie?
z takimi wynikami nie ma szans na fasolke, przynajmniej masz diagnoze,wiesz dlaczego.:)
 
Heja!

Widzialyscie moj wykres?:szok: ta tempka sobie oszalala na maxa. Idzie w gore nie wiele ale idzie. Niech mi mechanik oddaje auto i lece do apteki!

Tysia ja sie nie znam na wynikach ale ewidentnie sa za wysokie. Ale owulki przeciez masz wiec ja nie wiem co halo...

Co do auta jeszcze to Akuku my wierzymy ze sie malenstwo pojawi. Niech wybierze sobie odpowiedni moment. Ogolnei to myslalam kiedys ze moze nie chce przyjsc na swiat bo mielismy kiepska sytuacje finansowa i na maluszka bysmy musieli naprawde zaciskac pasa,a teraz Ł zmienil prace na lepsze, auto wieksze...wiec mzoe teraz sie pojawi? :) Moglo by ale nie bede sie nakrecac.
 
reklama
kasiol tylko uziemiona w domu jestem,az mechanik mi auto odstawi. Mial wczoraj dzwonic,ale widac jednak troche im zeszlo...

Jutro to ja rano zwariuje jak tempka bedzie wysoko a ja testu w domu nie bede miec :angry::angry::angry:

Wczoraj spalam juz o 20 :szok: a w nocy dwa razy na siku...
 
Do góry