reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki luty 2013

Paatuska plecy nalierdzielaja jak na @ albo gorzej... Nie wytrzymam dzisiejszego dnia :-( jedyne co mnie dziwi zd zmierzylam tempke jeszcze raz po niecalych 10 minutach I bylo 36.57 a te kilka minut wczesniej 36.49...
ale nie bede sie tu niczego doszukiwac dzisiaj/jutro przyjdzie @ I tyle :-(
A wczoraj sie tak cieszylam z tej kreseczki... W doope z tym wszystkim odechcialo mi sie wszysykiego dzisiaj :-( :-(


Powtorze co mi napisano. Poki nie ma @ jest nadzieja!

A ja sie schizuje tymi grudkami,kurde chyba znowu grzybek,a tak dawno go nie bylo ,ale sama jestem tez sobie winna odsatwilam lactovaginal i illadian jakis miesiac temu a tak to sobie go bralam profilaktycznie dwa razy w tyg. Niby nic mnie ani nie piecze ani nie swedzi tylko sama woda i grudeczki,a do piatku daleko,a jak sie okaze ze to ciaza to juz w ogole nie wiem co to bedzie.:sorry2::-(
 
reklama
Patuska grzybka w ciazy sie leczy :-)
No niby tak puki @ nie ma jest nadzieja, ale jak tempka spadla plis bole jak na @ to nadzieja nikla... Ja juz nawet nadzieji nie mam, nie chce miec.
Wlasnie tego sie balam... Pierwszy raz od poltorej roku zobaczylam cos na tescie... Pierwszy raz...kurrrr...
Dzisiaj z lozka nie wstaje...mam dola na maxa :/
 
Patuska grzybka w ciazy sie leczy :-)
No niby tak puki @ nie ma jest nadzieja, ale jak tempka spadla plis bole jak na @ to nadzieja nikla... Ja juz nawet nadzieji nie mam, nie chce miec.
Wlasnie tego sie balam... Pierwszy raz od poltorej roku zobaczylam cos na tescie... Pierwszy raz...kurrrr...
Dzisiaj z lozka nie wstaje...mam dola na maxa :/


Mnie tez wszystko boli jak na @ ten brzuch coraz mocniej. Wcale bym sie nie zdziwila jakby @ sie pojawila...ale wolalabym nie...Zobaczymy jak to bedzie jak dostaniesz @ no to zaczna sie nowe nadzieje na nowy cykl,a jak nadal nic to nadzieja zawsze bedzie.

Wiem ze w ciazy leczy sie grzybka,ale jak mi sie rozkreci to jak ja wytrzymam do piatku... OMG musze sie zaopatrzyc w Tantum Rosa i jakas masc w razie W. Zrobilam sobie plukanke z kory debu, niby wyplukalo te grudki i pod wplywem wody to tak jakby make rozpuscil taka zawiesina sie zrobila i wyleciala i czysto na razie, moze to pozostalosci po lutce... ale ze lekarz wczoraj nic nie zauwazyl,dziwne...

Ja nadal trzymam &&&&&&&&&&& za Ciebie aby sie udalo jednak. Jak do jutra nie dostaniesz to zrob test rano... a noz...
 
Patuska masz racje puki @ nie dostane to jakas nadzieja jest... Kurde ta tempka mnie tak zdolowala.
Jak do jutra nie dostane to jutro zatestuje...
A tak liczylam na ta tempke... Czekam dk jutra ale serio czuje sie jak na @ :-(
 
Akuku, testy sie nie myla w ta strone. Jesli wyszedl pozytywny to znaczy, ze wykryl hormon Hcg. Bez ciazy go nie wykryje. Temperatura potrafi platac figle. Zrob test i sie nnie wyglupiaj. Zawsze mnie zastanawialo, co sie dziewczyny tak z tymi testami pieszcza. Moze zrobie, a moze juto, o nie, nie zrobie, bo costam. Przeciez zrobienie tego testu nie boli i rozwiewa wszelkie watpliwosci. Ja tych testow narobilam od groma w tym cyklu, bo sie okres spoznial. Mimo, ze objawy wyraznie mowily, ze jajeczka nie bylo i ciazy tez nie ma. I jednak objawy sie mylily. Ciaza jest. Kiedy powinnas dostac okresu? Juz jestes po terminie czy przed?

patuska, Ty sie nie dopatruj grzybka, bo to wyglada na luteine. Ze mnie teraz tez wiecznie wyplywa. I to wcale nie od razu po wlozeniu tylko wiele godzin pozniej ;)
 
Akuku, testy sie nie myla w ta strone. Jesli wyszedl pozytywny to znaczy, ze wykryl hormon Hcg. Bez ciazy go nie wykryje. Temperatura potrafi platac figle. Zrob test i sie nnie wyglupiaj. Zawsze mnie zastanawialo, co sie dziewczyny tak z tymi testami pieszcza. Moze zrobie, a moze juto, o nie, nie zrobie, bo costam. Przeciez zrobienie tego testu nie boli i rozwiewa wszelkie watpliwosci. Ja tych testow narobilam od groma w tym cyklu, bo sie okres spoznial. Mimo, ze objawy wyraznie mowily, ze jajeczka nie bylo i ciazy tez nie ma. I jednak objawy sie mylily. Ciaza jest. Kiedy powinnas dostac okresu? Juz jestes po terminie czy przed?

patuska, Ty sie nie dopatruj grzybka, bo to wyglada na luteine. Ze mnie teraz tez wiecznie wyplywa. I to wcale nie od razu po wlozeniu tylko wiele godzin pozniej ;)


tak,tylko ja lutke odstawilam w srode wieczor... a dzis mis ie te grudki pojawily ale zaparzylam sobie kore debu i zrobilam irygacje,wszystko sie wyplukalo i nawet po wplywem wody zrobila sie zawiesina bynajmniej zabariwla sie na bialo jak wyplywalo wiec zobacze co dalej na wszelki wypadek posmarowalam sie mascia,kupie tamtum rosa popoludniu i bede obserwowac i czekac.


akuku Kochana! nie lam sie tak od razu,ja tez sie czuje jak na @ tylko ze (.)(.)sa w tragicznym stanie niz zwykle. Pamietaj poki @ nie ma jest nadzieja! tempka mogla sie zaburzyc...
 
Katjerinne @ powinna byc wczora/dzisiaj... Wiec jak dzis nie przyjdzie to zatestuje...
Przed chwila.mialam plynny sluz taka kawa z mlekiem ale bar cz o jasne... Pewnie sie @ rozkreci.

A z tym testowaniem to ja testuje od.poltorej roku, zaczynam jeszcze prrzed terminem @...

Mi sie wydaje ze doszlo do zagnkezdzenia stad hormon ale sie nie powiodlo I tyle...
 
Katjerinne @ powinna byc wczora/dzisiaj... Wiec jak dzis nie przyjdzie to zatestuje...
Przed chwila.mialam plynny sluz taka kawa z mlekiem ale bar cz o jasne... Pewnie sie @ rozkreci.

A z tym testowaniem to ja testuje od.poltorej roku, zaczynam jeszcze prrzed terminem @...

Mi sie wydaje ze doszlo do zagnkezdzenia stad hormon ale sie nie powiodlo I tyle...

jesli tak ci sie wydaje to skonsultuj to z lekarzem i nastepnym razem cos na podtrzymanie niech ci da... lutke czy duphaston
 
witam się:)
oficjalnie dziś zostałam staraczka marcową... @ właśnie spóźniona przyszła, właśnie obmyślam plan działania na ten marzec, testy tym razem kupie, tylko zastanawiałam się nad tymi różnymi lekami które niektóre bierzecie,chyba musze sie jednak wybrać do gina -bo sama w aptece nic nie dostane.
czekoladka21 gartulacje:)
akuku na kiedy masz termin @?
 
reklama
Patuska w uk nic nie dostane na podtrzymanie :-( bede w polsce 14.03 w nocy 15 moj brat ma slub a 17 wylatuje, nie wiem czy w sobote bym se lutke zalatwila, albo duphaston...hmm
 
Do góry