reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

JA zadzwonilam do niego jak wyzlam z gabinetu,nie mogl uwierzyc myslal ze go wkrecam,a po chwili mowi tak "jak nie pije to dzis sie chyba nawale" wrocil z pracy i mowi do mnie " Kocham Was" tak sie wzruszylam swieczki w oczach,ale zaraz go sprowadzilam na ziemie ze cieszyc sie bedziemy pozniej. A teraz spi,chyba z wrazenia:-D

ojjj <3 Cudowne slowa, oby Wam sie poszczescilo. Mnie cos znowu zaczyna kluc w podbrzuszu. Szlak by to trafil, bo w zwiazku z tym ze nic nie wiem, nie chce brac zadnych lekow, bo nie daj Bog cos jeszcze zaszkodzi, ale nie wiem czy uda mi sie pociagnac ta wirusowke bez niczego :no:
 
reklama
super Patu$ka,ale się ciesze :) , tak własnie kompa odpalałam specjalnie sprawdzic co po wizycie:)
akuku też zastanawiam się czy testować czy nie, boje się,że się rozczaruje, ale z drugiej strony wkurza mnie to czekanie i myslenie, dziś 30 dc wiec test powinnien wyjść...na 19 do fryzjera jade, może po drodze kupie jeden teścik na rano...hmmm

nuuuuśka rozumiem cie doskonale, tez jakby przyszła @ pierwsze lece po cos na zatoki, żeby szybko wyleczyc do kolejnych staranek
paulinka 88 , tez zawsze miałam zapasy testów i juz po oglądałam je z każdej strony:) hehhe
 
Ostatnia edycja:
Nuuuśka domowymi sposobami się lecz :) herbatka z miodem i cytryną i ciepły kocyk :) jakbyś czasami miała większy problem z gardłem to wtedy albo tantum verde jak już dziewczyny pisały albo są jeszcze jedne tabletki do ssania, które można brać w ciąży- jeśli się nie mylę to propolki, ale upewnij się w aptece w razie czego :)

a powiem Wam, że dzisiaj po pracy byłam na zakupach i znalazłam test ciążowy o wysokiej wrażliwości - ponoć wykrywa już stężenie HCG wynoszące 10 mIU/ml i można wykonać już 2 dni po zapłodnieniu (według ulotki ;)) pierwszy raz się spotkałam z czułością inną niż 25mIU/ml więc z ciekawości kupiłam. Na razie poczeka bo w tym cyklu nie będę już chyba testować, bo już mi na to nerwów brak... Ale będzie na następną okazję :)
 
A ja mam jeszcze 5 testów w domu i kolejnych 10 idzie:) Na następny cykl będzie:) A jak jutro temperatura nie spadnie to też zatestuję- a co mogę poszaleć:) Chociaż i tak wiem jak będzie...

Przestan! Widzisz ja tez od razu przesadzilam,a jeszcze nic straconego,odzyskalam nadzieje i trzymam za Ciebie i reszte &&&&&&&&&&&&&& na pozytywne tesciki:tak::tak:


ojjj <3 Cudowne slowa, oby Wam sie poszczescilo. Mnie cos znowu zaczyna kluc w podbrzuszu. Szlak by to trafil, bo w zwiazku z tym ze nic nie wiem, nie chce brac zadnych lekow, bo nie daj Bog cos jeszcze zaszkodzi, ale nie wiem czy uda mi sie pociagnac ta wirusowke bez niczego :no:

Mnie tak chwilami kluje pobolewa i zaraz przechodzi,i tak dzis od rana...moze to dobry znak...miejmy nadzieje;-)

super Patu$ka,ale się ciesze :) , tak własnie kompa odpalałam specjalnie sprawdzic co po wizycie:)
akuku też zastanawiam się czy testować czy nie, boje się,że się rozczaruje, ale z drugiej strony wkurza mnie to czekanie i myslenie, dziś 30 dc wiec test powinnien wyjść...na 19 do fryzjera jade, może po drodze kupie jeden teścik na rano...hmmm

nuuuuśka rozumiem cie doskonale, tez jakby przyszła @ pierwsze lece po cos na zatoki, żeby szybko wyleczyc do kolejnych staranek
paulinka 88 , tez zawsze miałam zapasy testów i juz po oglądałam je z każdej strony:) hehhe

No po wizycie kamien z serca mi spadl. A ty lec do trgo fryzjera odprez sie i wyluzuj:)
 
Mnie tez cos co chile kluje w podbrzuszu... Wczoraj ciagnelo w dol ...i bol jak na @ , piersi bolaly I juz nie bola.
Ale ja nie pamietam by mnke piersi bolaly w dwoch pierwszych ciazach :-) widocznie nie bolaly jak nie pamietam...hehehe
Ja rano zrobie paskowy I jak zobacze jakas kreseczke to wtedy ten clear blue, ale jeszcze zalezy jaka tempka.
 
a ja jutro kupie dwa tesciory i zrobie jeden w niedziele chyba a drugi w poniedzialek.Tak dla pewnosci. Matko jak mnie dzis kusilo, zeby kupic i zrobic, ale sie powstrzymalam :x
Mialam jeszcze niedawno w domu 5 i sama nie wiem jak to sie stalo, ze nie mam juz ani jednego :eek: Czasem wydaje mi sie, ze moge je juz robic przy zgaszonym swietle z zamknietymi oczami.

90_natka ja juz ostatnio takie testy widzialam, ale wiesz gdzie? na allegro, nawet Wam gdzies tam wczesniej linka poslalam z ulotka, bo juz dawno nie widzialam takiej rozbudowanej instrukcji obslugi :-D Tez mialy wlasnie czulosc 10 mIU/ml.Moze warto takie wyprobowac a noz okaza sie lepsze :happy:

Akuku pisz od razu jak zrobisz tescior, ale mnie sie wydaje, ze jak najbardziej na plus jak wczesniej pisalam.Dzis to klucie tez takie ciagnace ku dolowi.
 
Nuśka ja mam takie o czułości 10 3 sztuki i 2 sztuki 25. A teraz zamówiłam same 10:)
Mnie brzuch dzisiaj boli nawet bardzo, (.)(.) w sumie nie bolą,
 
Akuku zrób test rano i daj znać jak wynik :) choć na pewno będzie na "+" :)

Nuuuśka no właśnie, na allegro to jeszcze, ale normalnie w sklepie to pierwszy raz zobaczyłam :) rzadko kupuję testy w marketach czy sklepach, wyjątkiem jest rossmann :) a tak to zawsze w aptece.. Ale tym razem nie mogłam się oprzeć, ta czułość mnie skusiła, no i cena :)
 
reklama
Do góry