reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Zobacze jak tempka jutro I jak bedzie ladnie to zatestuje... Zreszta jak bedzie ladnie to juz na 99% ciaza bo mi spada tempka max 14 dc wiec jak bedzie ladna to napewno olwstane odrazu czyli o 5 tlrano bo tak tempke mierze I zatestuje :-)
 
reklama
Kochane moje gratulacje dla Was! Mam nadzieje, ze te fasolinki sie pięknie powiększa i juz jutro/ pojutrze będziecie pewne na 100%.

Nuuusia, to fajnie, ze jesteśmy kociaste:)) a jeśli chodzi o mnie, to właśnie mam dni płonne i cały weekend działam z mężem. Testuje 26 marca. I jestem dobrej myśli. Fajny dzisiaj był ten dzień kobiet. Mam nadzieje, ze owocny:)))
 
Dziewczyny ogladacie moze kabaret na zywo co piatek na 2 "dzieki bogu juz weekend"
Sie usmialam az mi lzy lecialy I w gardle scisaklo, ostatni skecz najlepszy :-)
 
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Jutro tu sie loguje żeby zobaczyc same dobre wieści ;) Trzymam mocno kciuki!!!!!!!1

No i przenosze się na staranka marzec....@ się skonczyla, czas dzialac dalej ;)
 
Są dwie kreseczki co prawda jedna troche jaśniejsza ale jest.Nie wierze że mi się udało za pierwszym razem.:-):-):-D:-D:tak:Trzymam za was kciuki.Napewno bedą dwie kreseczki
 
Dzien dobry dziewczyny! Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&

A mnie dzis dpadla nie mila dolegliwosc, sluchajcie w srode wieczorem wzielam ostatnio lutke (2) i wczoraj jeszcze nic sie nie dzialo ale dzis mam uplawy takie jak na grzybka tylko wiecie co w palcach normalnie te grudeczki moge scisnac i sa takie jak nie dogotowany ryz jak je zgniote...niby sluz normalny ale pelno tych grudeczek. Nic nie swedzi nie piecze,tylko te grudki. Juz sobie zaparzylam kore debu do plukania popoludniu tamtum rose kupie... Mam nadzieje ze to nie grzybek bo sie wku**** lekko mowiac... Ostatnia pol roku temu mialam,a walczylam z nia od wiosny zeszlego roku...


Mierzylam tempke 36.9 czyli wysoko,no niech tak zostanie wczoraj tez bylo 36.9

Czekam dziewczynki na dobre wiesci i zdjecia tescikow:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Paatuska plecy nalierdzielaja jak na @ albo gorzej... Nie wytrzymam dzisiejszego dnia :-( jedyne co mnie dziwi zd zmierzylam tempke jeszcze raz po niecalych 10 minutach I bylo 36.57 a te kilka minut wczesniej 36.49...
ale nie bede sie tu niczego doszukiwac dzisiaj/jutro przyjdzie @ I tyle :-(
A wczoraj sie tak cieszylam z tej kreseczki... W doope z tym wszystkim odechcialo mi sie wszysykiego dzisiaj :-( :-(
 
Do góry